2737
2739
عنوان

بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 67 پست
اونا اومدن توحریم من و شوهرم 😑چیکارکنم حالا ک برن بیرون 😂مثلا وقتی حرف میزنیم وسطش میگن چی میکید ن ...

منم همینو میگم عزیزم.اگه خیلی باهاشون راحت بودی روشتو عوض کن.اروم اروم حریم بذار برا خودتون.راستی  همسرت هیچی نمیگه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چرا مثلا سر ب سرشون میذاره جواب میده ..

خب پس اونم با شماس .شما قرار نیست بی احترامی کنی قراره سیاست به خرج بدی و جایگاه خودتو بهشون یاداوری کنی همین.از این به بعد سوالاشونو جواب نده و در حد خودت کار کن نه بیشتر .

بدتر از این دیگه؟ امتحان کن ببین

باشه .میدونی مساله چیه همنطوری که باهم رفتار میکنن یا با پدرشوهرم رفتار میکنه با منم میکنه .مثلا ب اون چپ نگاه میکنه یا گاهی صداشو بالا میبره ..

خب پس اونم با شماس .شما قرار نیست بی احترامی کنی قراره سیاست به خرج بدی و جایگاه خودتو بهشون یاداوری ...

تو این موقعیت چجوری سیاست ب خرج بدم یاد بده ی کم (چون اگه هرکی جای اینا بود یا منم بهشون چپ نگاه میکردم یا ر‌ک راست میگفت مشکلی داری انقد طلبکارانه برخوردمیکنی )😂😂😂😂

2706