2733
2739
عنوان

بیدار شدم فخمیدم همسرم خو ..میکرد ،میخواین دقیق بدونید چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 1809 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ذهنشو آماده میکنم.بهش میگم مشکل کجاست؟ نه اینکه با مشکلی که تو ذهنش هست سمت اینکار برم. بالاخره ا ...

حرف شمام درسته ولی حرف من اینه:

من چارچوب زندگی مشترک خیلی برام مهمه .اینکه تمام نیازهای طرفین از جمله نیاز عاطفی و جنسی و...تو همون چارچوب برطرف شه نه خارج اون چارچوب با خود ... یا خیانت.

از طرفی نیاز جنسی نیاز ضعیفی نیس .بالاخره انسانه و ممکنه به خطا بره .

بخاطر همین میگم حتی موقع قهر نذارید از اون چارچوب خارج شید چه خودتون چه همسرتون .

چه اشکالی داره طرفین تو رابطه برای هم شده یکبار فداکاری کنن حتی اگه ذهنشون اماده نیس تا ادن چارچوبه بهم نخوره .

البته حرف شما درستع که چه بهتر قبل رابطه،قهر و دعوا رو حل کرد.

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731
یعنی مثلا قهر هستیم بریم تو بغل همدیگه و...بعد باز قهر کنیم بریم سرجامون!این مشاورا جدا ی چیزشون شده

خواهرم وقتی قهر باشی بری تو آغوشش بخوابی هم شما هم شوهرتون قهرو میذازید کنار اصلا ایندآغوش یه حس امنیتی برای زن داره ووقتی تو بغل گرفتت قهرو وناراحتی را فراموش میکنی وآروم میگیری 

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
ببین من درکت می کنم . ولی وقتی می بینی نیاز داره عیب نداره .تو برو جلو . اگه شوهرتم الان بود من به ...

واقعا برای یه مرد خیلی زشته که جلو خانمش خودارضایی بکنه، که چی، یه ذره به شخصیت خودت احترام بذار، میخوای حرص اونو در بیاری با این کارت؟ 

واقعا برای یه مرد خیلی زشته که جلو خانمش خودارضایی بکنه، که چی، یه ذره به شخصیت خودت احترام بذار، می ...

متوجه نمیشم چی میگی عزیزم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ای من ک صرفا برا رفع نیاز نمیرم سمت رابطع ...والا ماانسانیم اشرف مخلوقاتیم یعنی  ی تفاوتی باید ...

رابطه بدون عشق وعلاقه وصرفا دفع شهوت که کار حیواناته دونفر باید عاشق هم باشن و رابطه باعشق لذت صدچندان برای طرفین داره

2738
دقیقا شبیه تجاوزه.یعنی ادم بعدش حس بدی پیدا میکنه که کسی که منو ناراحت کرده حالا چون نیاز داشته اومد ...

پس من چی کنم که شوهرم بدون اینکه از دلم دربیاره ..

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
خواهرم وقتی قهر باشی بری تو آغوشش بخوابی هم شما هم شوهرتون قهرو میذازید کنار اصلا ایندآغوش یه حس امن ...

اگر قبلش به هر طریقی  قهرو بذارن کنار و دیگه دلخوری‌نباشه و مشکل حل بشه بله.ولی ایشون دارن میگن وقتی قهرین رابطه رو قطع نکنید.گفتم وقتی ازش دلخوری مگه میشه؟

اگر قبلش به هر طریقی  قهرو بذارن کنار و دیگه دلخوری‌نباشه و مشکل حل بشه بله.ولی ایشون دارن میگن ...

موقع قهر رابطه معنی نداره اول آشتی بعدش....