2733
2734

تایپیک  قبلم نوشتم چرا قهر کردیم نفهموندم بهش اما شک کرد بیدارم یا ن دس نگه داشت بعد من پاشدم رفتم دستشوییو..یکم بعدش یه ملحفه برداشته یجا سرد خوآبیده نازک مثل چادر،اینور سر جاش نخوابیده میخوام فردا براش از رخت خواب ی پتو دربیارم بندازم روش بره گمشه یعنی همپن جا بگیر بخواب  من پشت مبلم خوابیدم بغل بخاری اون روبرو مبل یجا سرد بغل پنجره 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یعنی چی خودارضاعی اونم مردمتهل    

اره سختش میاد غرورش بذارخ کنار بیاد برا اشتی 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
قهرم می کنی ،رابطه رو تعطیل نکن اسی جان.

والا اغوش من همیشه روش بازه حتی وقتی که کتکم زده بیاد رابطه داشته باشیم اغوشم بهش بازه بازه انقد راحت به دستش اومدم اینجور شده 

2706