2733
2739
ولی صدای دوست دخترتون زشته ببخشید⬅️😬

زیر صدا ممد دوستش بود داش مسخره بازی در میورد 😂

کاربر پسر هستم ‼ 🔺️🔻 ⚠         کاربری سوم 😒 پس گردنی که اون شب بهم زدی هیچوقت یادم نمیره 😁💕 ممد سیااا فرفری زشتووو 😐🖐 یه عدد شیخ 😕🤤 دیگه منتظر میشم ننم برام زن بگیره 🥴🥴😜 ابجی بزرگم تو سایته خودش حواسش بهم هس با کمال احترام اینکه شما نمیخواد تو کارای‌ من دخالت کنین 😀 دوتا از بهترین دوستام یکی شون عرب و یکی شونم اهل سنت هستن نبینم کسی توهین کنه به نژاد یا مذهب دیگه ای 🤨🤨😒 عادت کردین بهتون دروغ بگن ارع؟ 😑🖐 ظرفیت جواب شنیدن ندارین ریپ نزنین با تشکر روابط عمومی سایت 😝😶😁  اَللّهُمَّ ارزُقنی شَفاعَهَ الحُسَینِ یَومَ الوُرُودِ                                    ?SOHA AFK 😕💔  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه صداتون

ولی فقط به استعداد و علاقه اکتفا نکنید

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
برید عصر جدید رای میدن بهتون

آره اول از همه آریا رای میده

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
2728
ممنونم واس نظرتون بله قصد دارم سال بعد برم عصر جدید😊🌺

دادا بازم داری ترک اماده؟؟ یکی دیگم بزار برامون من خوشم اومد

کاربر پسر هستم ‼ 🔺️🔻 ⚠         کاربری سوم 😒 پس گردنی که اون شب بهم زدی هیچوقت یادم نمیره 😁💕 ممد سیااا فرفری زشتووو 😐🖐 یه عدد شیخ 😕🤤 دیگه منتظر میشم ننم برام زن بگیره 🥴🥴😜 ابجی بزرگم تو سایته خودش حواسش بهم هس با کمال احترام اینکه شما نمیخواد تو کارای‌ من دخالت کنین 😀 دوتا از بهترین دوستام یکی شون عرب و یکی شونم اهل سنت هستن نبینم کسی توهین کنه به نژاد یا مذهب دیگه ای 🤨🤨😒 عادت کردین بهتون دروغ بگن ارع؟ 😑🖐 ظرفیت جواب شنیدن ندارین ریپ نزنین با تشکر روابط عمومی سایت 😝😶😁  اَللّهُمَّ ارزُقنی شَفاعَهَ الحُسَینِ یَومَ الوُرُودِ                                    ?SOHA AFK 😕💔  
ممنونم واس نظرتون بله قصد دارم سال بعد برم عصر جدید😊🌺

اسمتوو چیه اگه رفتین بفهمیم شمایی بهت رای بدیم

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

فقط چرا یادگاریاتو میگید یادگاهاریاتو  

هواتو: هواهاتو

نشستم: نشه هستم

تنهاییام: تنهاییاهام

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
تمرین و تلاش درسته؟

بله 

برا این ترک معلوم بود درست حسابی تمرین نکرده بودید 

ولی خوب بود 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
با نهایت احترام  شما اول چندجلسه اموزش برو  این نحوه خوندن اصلا خوب نیست

😐⬅️🤦‍♀️

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2706