2733
2739
عنوان

نامردم میگه چون پشت گوشی خندیدی دیگه نمیخامت

| مشاهده متن کامل بحث + 4721 بازدید | 302 پست
اخ دیدی من انقد حرص میخورم طرف علناا داره خیانت میکنه زن خنگش نمیفهمه 

اوهوم😑اصلا یه درصد هم فکرشو نمیکنه.مرده بهش پیام داد مغلطه کرد که تو به من اعتماد نداری و از این حرفها.بهش گفتم جواب نده.یا یه چیز بگو که فکر نکنه احمقی و میتونه گولت بزنه.بعد جوری حرف زد که شوهره خرکیف شد😐دیگه نتونستم دخالت کنم.مخم سوت میکشه وقتی میبینم.ترسیدم حرفی بزنم زندگیشون خراب بشه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
چه ربطی داره شوهره من بین در و داف هاس چرا کاری نمیکنه چرا خودتو توجیه میکنی 

چون شوهر تو چیز دیده اس این راننده بیابونه زن با چادر و مقنعه و بدون ارایش میگن اوه چه گوشتی چیز ندیده ان البته خودش نمیگم شوفرش میگم که ۲۴ ساعته با هم هستن و براش کار میکنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای عجب مردایی پیدا میشن اه حالم بهم خورد چند روز پیش هم رفته بود در خونه رفیقش بعد خواهر رفیقش با چ ...

واویلا حتی به خواهر دوستشم نگاه میکنه، واقعا مرام و معرفت دیگه نیست

2731
چون شوهر تو چیز دیده اس این راننده بیابونه زن با چادر و مقنعه و بدون ارایش میگن اوه چه گوشتی چیز ندی ...

عزیزم اینا شاید مثل همن که باهم موندن، 

"اول بگو با کیان دوستی، تا بگویمت کیستی"

همنشین خیلی تأثیر داره

2738
ببخشید ولی خیلی خز و بی جنبه اس چشم و دلش سیر نیست تا ابد همینجوری میمونه 

دقیقا مشکل منم همینه اصلا چشم و دلش سیر نیست به من میگه وزنت رو ۵۷ کیلو نگه دار بیش تر چاق نشو از زن چاق و تپلی بدم میاد بعد یه رفیق هاش زن گرفته زنش تپل هست میگه زن رفیقتم دیدم هیکلی و خوبه گفتم الان چون من لاغرم داری این میگی ؟ گفت نه من زن لاغر دوست دارم ولی کلا میگم زنش،هیکلیه 

یه بار دیگه هم رفتیم بیرون یه آقایی لباسش وارونه پوشیده بود من شروع کردم بخندم این دوست پسرمم گفت زه ...

😂😂😂😂😂وایییی عجب پسره چس خلیه ببخش اسی ابنجوری گفتمممم

دقیقا مشکل منم همینه اصلا چشم و دلش سیر نیست به من میگه وزنت رو ۵۷ کیلو نگه دار بیش تر چاق نشو از زن ...

وای به زن رفیقش هم چش داره ببخشید تو دیگه چجور ادمی هستی که تحمل میکنی تو روت اینحرفهارو بزنه ولی باز باهاش موندی به خاطره چی موندی اخه پول مگه چقد ارزش دارهد

2706