2737
2734
عنوان

از بدبختی نشستم گریه

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشیدا چقدر وحشی! حیفه اسم پدر ک بذاری رو این آدم اصن بند دلم پاره شد

اصلن نمیدونی خودم تو چه حالیم.اگه بدونم تینجور ادامه میده جدا میشم ازش.بچه ی معصوم من چه گناهی داره

2728
اعصاب

مرسی 

من به دخترم بدم یه کم بی اعصابه 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

از جنگل فرار کرده شوهرت؟؟؟ 

ببخشید اینو میگم ولی خاک برسرش که به بچه خودشم رحم نمیکنه.. بچتو بردار برو 

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  

حالم بد شد عوضی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
چه شوهر عنی ،دستش بشکنه نفهم نمیدونه بچه بخیه داره میزنه تو سرش ،من جات بودم تا خون شوهرم رو نمیریخت ...

میگه تو چسب روشو کنده بودی ندیدم یادم رفته بود. چرا کندب.میگم خب خوب شده بود تو حموم چسب خودش کنده شد

اصلن نمیدونی خودم تو چه حالیم.اگه بدونم تینجور ادامه میده جدا میشم ازش.بچه ی معصوم من چه گناهی داره

اون بچه طفل معصوم امنیت جانی نداره؛ فک کن با اون وضعیت بچه رو زده

عزیزم کاش ی مشاوره ببریش؛ حتما مشکلی براش پیش اومده ک اینقدر عصبی شده تو این یک سال

جهان به اعتبار  "خنده تو" زیباست💕
میگه تو چسب روشو کنده بودی ندیدم یادم رفته بود. چرا کندب.میگم خب خوب شده بود تو حموم چسب خودش کنده ش ...

یعنی کلا کتک میزنه فقط لنگ چسبه؟چسب باشه میتونه بزنه 

توروخدااین دیوونه روکنترل کن 

بچه ام ناارومه بسکه جو خونه بده

🍦
از جنگل فرار کرده شوهرت؟؟؟  ببخشید اینو میگم ولی خاک برسرش که به بچه خودشم رحم نمیکنه.. بچتو ب ...

دقیقا. دفعه ی دیگه تمومش میکنم.حیف که مامان عنش هم همینو میخواد که من برم