2733
2739
عنوان

از بدبختی نشستم گریه

817 بازدید | 53 پست

تاپیک قبلینو ببینید ۵روز پیش دخترم انقدر بالا پایین پرید سرش خورد به بوفه جر خورد با کلی بخیه به زور بهتر شده بود که امشب شوهرم از صبح نمیدونم چه مرگش بود همش بچه رو دعوا میکرد و میزد. صبح بیچاره رو با چوب زد من فرستادمش حموم. الان باز داشت شیطنت میکرد گوشی منو انداخت رو میز گفت من اینو نمیخوام شوهرم پاشد محکم زد تو سرش دوباره بخیه ها پاره شد همه جارو خون برداشت.منم دیدمش عصبی شدم محکم زدم تو سر شوهرم. نشستم گریه. حالا با چسب خونگی به زور یکم درستش کردیم بچه خوابید.ولی اعصاب برام نمونده. ۵شب پیش به من گفت تو مراقب نبودی اینجور شد.الانم میگه تو صبح بردیش حموم و چسباشو کندی من زدم اینجور شد. حالم از شوهرم بهم میخوره.اینطور نبود یک سالیه عصبی شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طفلی بچه 

تروخدا انقدر بی اعصاب نباشین بچه رو از شوهرت دور کن اینجور مواقعا چند سالشه بچت؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738
هرچی ویتامین ب داره بده به شوهرت بخوره  بیچاره بچه دلم ریش شد

ویتامین ب برای چی

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

یکی نیست بهش بگه من بردم حموم چسبشو کندم

توی نفهم چرا زدی تو سر بچه اونم بچه ای که سرش بخیه داره

کار خوبی کردی زدی تو سر شوهرت کاش ده تا میزدی

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706