2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ب منم همیشه همینو میگه  منم ذوق میکنم*-* 😂

حالا شوهرم به من میگه چشم گوساله ایه من😁البته مامان بزرگم هم همینو بهم میگه

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
قشنگ زیاد میگه بهم ولی اونیکه بهم خیلی چسبیده تا حالا گفته مرسی ک دلیل زندگیمی💙

ب من همیشه میگه تنها دلخوشیو سهم من از زندگی‌‌ای ^-^

هیاهوی بسیار برای هیچ...
2731
عشق ندارم😭😭

توهنوزخیلی کوچیکی گلم ماکه۳۰به بالاییم جوونیمون ترکیدچیبگیم

💫❤به لطف خداتا۱۴۰۰به تمام آرزوم رسیدم،خدایاشکرت❤💫     😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇

دردت  ب  جونم 

دردت ب قلبم 

دردت تو چشام

همیشه اینا رو زبونشه 😍❤️الهی دورش بگردم خیلی مهربونه😘

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2740
عزیزم 🙁

😔

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
یکی بود عاشقم بود گفت بیام خواستگاری ؟ چون کمی خودخواه بود و شغل خوب نداست گفتم نه . گفت پس مواظب چ ...

خب اگه عاشقت بود انقد زود عقب نمیکشید 🙄

هیاهوی بسیار برای هیچ...
😔

عزیزم چرا ناراحتی؟ 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
عزیزم چرا ناراحتی؟ 

اگ حوصله داری تاپیک اخرم و بخون😔

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2706