2737
2739
عنوان

پاشین بیاین اینجا ببینم پس چرا هنوز نخوابیدین شماها هنوز فرزندانم

| مشاهده متن کامل بحث + 2076 بازدید | 391 پست
من بزنم 😂😂😂مسیح رو کی بیاره😂

من میارم .

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه یخ میزاشتم خوب میشد :) 🍃💥🍃 متوجه نشدم ! چی رو خراب میکنین ؟ :) 🍃💥🍃

فرم بینی رو .خوب بود تا ۱هفته پیش الان احساس میکنم به پهلو میخوابم داره ورمش بیشتر میشه .روی چشمات میزاشتی دیگه ؟ من خود بینی رو میگم ورم میکنه 

2728

من از تب شدید خوابم نمیبره

نمیدونم کروناس انفولانزاس یا سرملخوردگیه

فقط بدن درد دارم وشبا تب شدید دارم 

ن گلودرد ن ابریزش ن سرفه 

پس این چ کوفتیه چندروزه منودرگیرکرده

تومردباش گریه ننداز...نمیخواد مرد باشیو گریه نکنی  
2738
من از تب شدید خوابم نمیبره نمیدونم کروناس انفولانزاس یا سرملخوردگیه فقط بدن درد دارم وشبا تب شدید ...

یه ایبو پروفن‌بخور یا استامینوفن تبت رو کنترل کن.هرچی هست داره دوره اش رو طی میکنه عزیزم نگران نباش

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
تاپیک بزن تگ کن مار و

من بزنمممم

الان همه میخوان برن بخوابن که

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
والا بخدا از دست شما دوتا

وا من یه گوشه نشستم که 

من چیکار دارم خب به من نچسبونید 😂😂😂🍀🍃🍀❤

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706