2737
2734
آره میدونم 🙂 شمارو دقیق یادمه❤ همون موقع‌ها هم بهت گفتم عضویتمون یکیه😍❤🥰

عهه من چرا یادم نیست🥺حالا اشکال نداره مهم اینه دوباره دیدمت همزاد😁

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گررررون  از بیست ب بالا

یا جعفر طیار، پیش ما از سه میلیون هس ب بالا ولی واقعا پولشو نیس.... 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2728
من خیلی ساله ذره ذره طلا خریدم تازه شد این

عزیز دلم خداروشکر انشالله موفق بشیی

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2740
کجایی شما؟؟؟

یکی از شهرهای اصفهان

تهران افتضاحه خیلی سخته خونه دار شدن  منم شریک شدم ک خریدم وگرنه با پول من هیچی نمیدن

آره درک میکنم واقعا سختههه

مبارک باشه . ما میخوایم خونه بفروشیم بزرگتر بگیریم شوهرم میترسه . میگه نکنه تا میفروشم و میخرم گرون ...

منم همین ترسها رو داشتم ولی با خودم گفتم انگار طلا میدم ملک میخرم در عوض طلا استرس نگه داشتن داره ولی ملک نه

ممنون خدا کنه همه جوون‌ها خونه دار شن 

انشالله،

عزیزم😁اتفاقا ماهم یه خونه شریکی خریدیم الان دقیقا اندازه نصف یه خونه پول داریم🤐ولی اصلا حس خونه د ...

😂😂ببین ولی من از امشب حس خونه دار بودن پیدا کردم 

ملک دارم مثلا 35 متر، 😂

سلام بچه ها ما تابلوفرش چهره ومنظره وایه داریم میتونید باعکس شخصی خودتون یافرزندانتون تابلوفرش هدیه داشته باشید ارزان ترین تابلوفرش هم ۱۰۰ تومان هست ما قیمتامون هم بدون واسطه هست خودمون کارگاه داریم 

پیجمونم    

این هم لینک مستقیم هست میتونید ببینید 

در ۵ سایزمتنوع تابلوفرش داریم به سراسرکشورارسال میکنیم لطفاازماحمایت کنیدباتشکر

https://www.instagram.com/p/CG8IByQl8Xo/?igshid=h028a0knjb8d

2706