2703
2553

مبارکه خوشبحالت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مبارک باشه انشالله خیرشو ببینین و هزار برابر بهترشو خدا بهتون بده. 

دخترم ❤نیلای من❤هدیه ی زیبای خدا به من و همسرم❤ فقط به یک چیز ایمان دارم خدا همیشه به موقع میرسه😍😍😘😘 خدایا خیییلی ازت ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی بعد از یکسال و نیم انتظار 1400/05/28 روز عاشورا بی بی چک من مثبت شد🥰😍❤🙏🙏🙏الهی که قسمت همه منتظرای مامان شدن بشه... ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ نیلای نازنینم بدنیا اومد و دنیای من نیلگون شد.... خدایا سپاس... الهی قسمت همه خانومای منتظر بشه
2714

دیگه خریدی به فکر ارزون و گرونیش نباش کیف کن مبارکه

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
طلا و ماشین فروختم سه دونگ خریدیم احتمالا ارزون شه ولی اگه ارزون شه طلا و ماشینم ارزون میشه

مبارکه

چند گرم طلا داشتی

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

مبارکه نگران نباش توی زمین و خونه ضرر نمیکنی شک نکن

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
طلا و ماشین فروختم سه دونگ خریدیم احتمالا ارزون شه ولی اگه ارزون شه طلا و ماشینم ارزون میشه

نه بابا تنها چیزی که هییییییچ وقت ارزون نمیشه ملکه شاید رکود داشته باشه ولی ارزو ن نه

تورو خدا واسه حاجتم دعا کنید 🙏
2706