2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم زمین خریدم ولی کشاورزی😅😅😅

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728

عزیزم مبارک باشه، 🌷❤️

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
بش فک نکن ارزون بشه یا نه بهترین کار ممکن رو کردی ایشالا قسمت همه بشه  ایشالا بقیشم میخری

ایشالله ارزون شه قسمت همه شه ارزون شه منم راحت تر میتونم شش دونگ بخرم 

عه عزیزم شما هنوز هستین اینجا❤ چقد خوشحال شدم دیدمت❤😘

ممنون عزیزم😍تاریخ عضویتامون❤

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
تهران منطقه 21 

اونجا زمین متری چند؟ 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
مرسی عزیزم ولی اینکه شریکیه خیلی ب دلم ننشست ولی دیگه زدم ب سیم آخر قرار هم نیس برم توش صرفا خریدم ک ...

عزیزم😁اتفاقا ماهم یه خونه شریکی خریدیم

الان دقیقا اندازه نصف یه خونه پول داریم🤐ولی اصلا حس خونه دارا رو درک نکردم اه🤕

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
250

خوب فکر داشتی باز از قبل طلا خریدی، عزیزم آرزوی موفقیت دارم واست هر جا ک هستی 😘

2706