2733
2734
عنوان

دلتنگ شوهرمم

1157 بازدید | 58 پست

سلام من چن وقته عقدم نمیدونم چرا وقتی همسر میاد خونمون بعدش میخواد بده اینقدر دلتنگش میشم الانم اینجاست میخواد بده و اصلا دلم نمیخواد بره 🥺🥺

تو رو خدا دعا کنید زودتر شرایطمون جور بشه به خوشی بریم سر خونه زندگیمون .

البته هنوز حتی ۵ ماهم نشده که عقدیم ولی امان از دلتنگی😭

نمیدونم چه کنم که اینقدر دلتنگ نشم وقتایی که میخواد بده چون راهممونم دوره ممکنه تا چند وقت همو نبینیم بیشتر دلتنگم میکنه 🥺وقتایی که این طوری میشم دیگ تا چند روز اصلا نمیتونم به درسم و به زندگیم برسم😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ی کلمع جاب جاشدن کل جمله رو زیرورو میکنه لامصب

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2740
میفهممت سخته منم عقد بودم همینطوری بودم

من از طرفی میگم نکنه الان اینقدر دلم واسه همسرم تنگ میشه بعدا که رفتم سر خونه زندگی خودم دلم واسه خانوادم این جوری باشه🥺این طوریه عایا؟؟؟؟

عزیز جان دوران عقد و سختیاش تازه تا یکسال شیرینه تو که هنوز ۵ ماهه خداکنه همه سختیای دوران عقد ب دلتنگیش باشه....

احساساتتو کنترل کن....

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
2706