2733
2739
عنوان

بچه ها مامانم چرا اینطوری میکنه جلوی خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1214 بازدید | 75 پست
حالا خوبه مال شما فقط میگه پذیرایی کنید  مامان من که جلو مهمون مثلاً میگه نارنگی هم بود چرا نی ...

وای انگار مامان منو گفتی 

انقدر لجم میگیره نمیشه هم پا نشد جلو مهمون بلند میگه😑😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما رفتیم واسه داداشم ی جا خواستگاری دختره پا انداخت رو پا،از جاش بلند نشد اصلا،امدیم بیرون گفتیم بشی ...

ما هم 🤭🤭 گفتیم دختره از اون بلاهای😂😂😂

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2731
اصن حتی چایی هم شما نیارین  تا بدونن تو خانواده بهتون احترام میذارن و ارزش دارین ما قبل اینکه ...

اتفاقا این رفتار نشون بی احترامی ب مهمون مهمون و خونه ی حرمتی داره

من روز خاستگاریم فقط ی دور چای اوردم بقیه پذیرایی و خواهرم انجام داد 

اینکه برا مهمونت سرتکون بدی و خودتو بگیری بنظرم کار شاخی نیست نشانه غرور بیش از حد یا عدم اعتماد بنفس 

بااین کار کسی عزیزنمیشه 

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
ولی خوب یه پذیرایی ریز ادب و میرسونه ولی نه اینکه از اول تا آخر دختر هی مشغول پذیرایی باشه 

پذیرایی ریز باشه واسه بعد ک عقد. کردن و. اینا

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2740
چجوری جواب بله دادن شما گفتید نه؟

ما اصلا واسه جواب زنگ نزدیم گفتم ک همسایه بودیم مامانش زنگ زد ب بهونه حال و احوال پرسی گفت چخبر و... انشاله یه روز قرار بزاریم بچه ها باهم بیشتر حرف بزنن انشاله باهم خوشبخت بشن مامان منم گفت انشاله ببینیم خدا چی میخواد اما انگار قسمت هم نیستن اونم هیچی نگفت و قطع کرد دیگه نه ما زنگ زدیم نه اونا،

من الان یادم اومد که رفتیم واسه داداشم خانومش پذیرایی نکرد! هیچ اشکالیم نداشت ما نرفتیم که دختره ازمون پذیرایی کنه رفتیم واسه درمیون گذاشتن یه امر خیر! 

مادرش و برادرش هم پذیرایی کردند! چه دلیلی داره دختر اینکارو بکنه

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌
وای انگار مامان منو گفتی  انقدر لجم میگیره نمیشه هم پا نشد جلو مهمون بلند میگه😑😐

مامان من کلا اینجوری سوتی میده 

یه بار برای برادرم رفتیم خواستگاری ،داشت تعریف میکرد برادرم چه تیپی رو دوست داره 

من مانتو بلند جلو بسته تنم بود زیرش ساپورت چون مانتو م خیلی بلند بود شلوار بد میشد ،یهو گفت پسرم ساپورت و اینها دوست ندارم بعد با دست من رو نشون داد گفت مثلاً مثل این 

🥴 من چشماش داشت میرد بیرون ،مادره دختره  که فقط می‌خندید تا آخرش 

بهش میگم من رو چیکار داری میگه آخه کی دیگه ایی نبود منم تو رو مثال زدم 🤭🤭🤭🤭🤭

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
من الان یادم اومد که رفتیم واسه داداشم خانومش پذیرایی نکرد! هیچ اشکالیم نداشت ما نرفتیم که دختره ازم ...

من یه دور چایی دادم مامانم آبرو نذاشت واسم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
ما اصلا واسه جواب زنگ نزدیم گفتم ک همسایه بودیم مامانش زنگ زد ب بهونه حال و احوال پرسی گفت چخبر و... ...

یعنی فقط چون چای نگرفت جلوتون؟ یا برادرتون نپسندید؟

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌
2706