2752
2734
عنوان

بچه ها مامانم چرا اینطوری میکنه جلوی خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1214 بازدید | 75 پست

من خواستگار اومده بود بابام کلا پذیرایی کرد

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
خب شما نرین یکی دیگه میره چیزی ک زیاده شوهر والا اصن ب خانواده شوهر رو ندین  من ک با اون. رفت ...

همسایمونه داداش من زن گرفته اون ک فعلا مونده،انشاله خوشبخت بشه اما این ادب رو میرسونه نه کلاس 

همسایمونه داداش من زن گرفته اون ک فعلا مونده،انشاله خوشبخت بشه اما این ادب رو میرسونه نه کلاس 

چرا فک میکنین مونده؟؟

شاید کسی هم سطح خودشو پیدا نکرده؟؟

والا خم و راست شدن. و ادا کلفتارو در. اوردن جلو خواستکار ادب نیس

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2731

آره والا اگه کار کردن بی ارزشیه خب مامان و خالتون بی ارزش میشن پیش خانواده داماد لابد🙄

اصن حتی چایی هم شما نیارین  تا بدونن تو خانواده بهتون احترام میذارن و ارزش دارین ما قبل اینکه ...

دقیقا به نظر منم چای بردن خیلی ضایعس. منم اینکارو نکردم با اینکه همیشه جلو مهمون پذیرایی با من بود ولی خواستگاری فرق داره مامانم پذیرایی کرد

مامان تو که خوبه مامان من شوهرم اومده بودن خواستگاری پر جنعیتم بودن همه چیرو بجون میخواست بیاره و جمع کنه هر چ گفتم نمیرم قبلش گفته بود باید خودت بری فلان و بهمان منم وقتی اومدن فقط چایی و شیرینی آوردم جمع نکردم دلم خنک شد

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
مامان من مهمون میاد دو دقیقه که نشستن مثلا در گوشمون ولی با صدایی که اونا میشنون میگه پاشین پذیرایی ...

حالا خوبه مال شما فقط میگه پذیرایی کنید 

مامان من که جلو مهمون مثلاً میگه نارنگی هم بود چرا نیاوردی؟🤣🤣🤣🤣🤣🤣 کلا با خاک یکسانت می‌کنه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
چرا فک میکنین مونده؟؟ شاید کسی هم سطح خودشو پیدا نکرده؟؟ والا خم و راست شدن. و ادا کلفتارو در. اور ...

ولی خوب یه پذیرایی ریز ادب و میرسونه ولی نه اینکه از اول تا آخر دختر هی مشغول پذیرایی باشه 

حالا خوبه مال شما فقط میگه پذیرایی کنید  مامان من که جلو مهمون مثلاً میگه نارنگی هم بود چرا نی ...

واااای

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
چرا فک میکنین مونده؟؟ شاید کسی هم سطح خودشو پیدا نکرده؟؟ والا خم و راست شدن. و ادا کلفتارو در. اور ...

والا اون خانه دار بود و برادر من وکیل دادگستری و جواب بله هم دادن ما گفتیم نه، کسی نمیگه خم و راست بشن،اوردن چای رسم و ادبه،منم فقط چای رو اوردم و بس و محترمانه نشستم اما اینکه عروس بشینه پا رو پا بندازه و کلاس بزاره بنظر من صحیح نیست،بازم هر کی یه جوریه دیگه 

این ک خوبه من بابا صدا بلند میگه بزارش زمین  مثلا ظرف میوه زو

هوووففف

یه کار دیگم که تو خونه ما مرسومه اینه که هر چی تعارفشون میکنیم اشاره میکنن به یکی دیگه که اول بده به اون،،  انگار ما بلد نیستیم احترام بذاریم😒

پروفایل عکس خودم نیست
2706