2733
2734
عنوان

مامانم وقتی فهمید باردارم باهم قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 52380 بازدید | 173 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به خدا اخر الزمان نزدیک مادری که از باردار شدن بچش خوشحال نشه و قهر کنه

کسی و می‌شناختم ی دختر و ی پسر داشت

دخترش ک عروس شد گفت ب دخترم گفتم دعا میکنم هیچوقت بچه دارنشی 

نه ک نفرینش کنه ها 

میگفت بچه بدرد نمیخوره 

زد و دخترش چندوقت بعد عروسی تصادف کردن با شوهرش مردن

پیج شال و روسری ماهلین mahlin_scarf1
2740
نمیفهممش میگه همه چیت سر منه من کلا سعی میکنم کم برم خونه بابام که مزاحمش نباشم فکر کنم مثل همه ی بچ ...

عه .یکم خودت بد عادتش کردی.

والا تو خونه پدری من.پدرم اینجوریع.نمیگه نیا ها اما اعصابمو خورد میکنه اما مادر چیز دیگه ایه.

یه مدت کلا نرو خونشون.بزار دلش برات تنگ شه

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............

هر چند مادره ولی باهاش تماس نگیر تا خودش بیاد سراغت.

کارش خوب نبوده.

اومد بگو دستت درد نکنه خودم و شوهرم هستیم‌نمیخواد شما برای زایمان زحمت بکشین . که خجالت بکشه. خودتم سعی کن مستقل بشی فکر کن از مادرت دوری بچتو بهش نسپار 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
چهار سالشه گلم

فکر کردم بخاطر سیسمونیه ولی بچه ی دومته که

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

من با مامانم اینا کات بودم که دخترمو حامله شدم و چهارده ماهه که شد اشتی کردیم.تنها کمکم شوهرم بود.شما هم اعصابت رو داغون نکن ایشالا بسلامت بغلش کنی و شاهد موفقیت و خوشبختیش باشی

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
چند روزه کارم گریس میشه واسه آرامشم دعا کنی؟

چرا گریه کنی عزیزم

مامانت خوشحال نشه اصلا مهم نیستمگه

مامانت میخواد بزرگش کنه یا خرجشو بده

منو ببین سجده شکر کن که خدا تورو برای بار دوم لایق مادر شدن دونسته خدا بهت هدیه داده

در حالی که من چقدر خرج کردم ولی فعلا بچه دار نشدم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

همه انرژیتو بذار برای اینکه از بارداریت لذت ببری اصلا برای اینکه حالت بهتر بشه بیا این پیج اینسا عضو شو تازه امروز اولین ویدئو بارداری هفته به هفتشو گذاشته حالشو ببر نبینم غصه بخوری 

ninigram.ir 

https://www.instagram.com/p/CG7zhhbnLCp/?igshid=wk9isdbn7w3c