2737
2734
عنوان

مامانم وقتی فهمید باردارم باهم قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 52380 بازدید | 173 پست

یاد حاملگی خودم افتادم بچه تو شیکمم بود، شوهرم گذاشته بود رفته بود تهران نمیدونم چرا، با خونواه شوهرم دعوامون شده بود اومده بود بد منو شوهرمو ب بابا مامانم گفته بودن هی میگفتن شوهرت بده. مامانم اوج روزای شیمی درمانیش بود.... خونریزی میکردم ولی هیچ کس نمیدونست حاملم. تهشم تو تنهاییا بچم سقط شد. سقط کع شد شوهرم گم شد تا ۵ روز. بابام برگش گف وظیفه ما نیس بهت برسیم.... و هزاران حرف دیگه... وای قلبم چجوری طاقت اورد؟

ناراحت نباش قشنگم مواظب خودت و بچهات باش. مادر بودن خیلی سخته😣

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر❤اری شود ولی به خون جگر شود
عزیزم من یه مقدار به خاطر طرز صحبتت حس میکنم حق داره ، اول اینکه حرفات متناقضه اینکه میگی هم پرستاری ...

عزیزدلم من دارم میگم الان که فهمیده باردارم چطور دلش اومده که حتی یه زنگ نزنه..بله من گفتم یک ساله که کمتر میرم نگفتم که اصلا نمیرم..و اینکه خب حد اقل توی فامیل و شهر ما معمولا دختر وقتی بچه میاره میره پیش مامانش..بله شما راست میگی اگه آدم بخواد هر کاری میتونه بکنه..من الان از مامانم دلگیرم همین..من تناقضی توی حرفام نمیبینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم الان بزرگ شدن دوتاشون دخترن اولی نه سالشه دومی هشت سالشه باهم بزرگ شدن خیلییی خوبه فقط اولاش ا ...

درسته گلم بزرگیشون رو زیاد شنیدم خیلی خوبه اما بچگیشون سخته..من نمیتونم برم خونه مامنمینا چون تاندون پاش پاره شده مریضه نمیتونه نگهداری کنه ازم ..اگه بتونه تا پنج شیش روز ازم مواظبت کنه تا بتونم یکم روبراه شم باید کلامو بندازم هوا..

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
2728
بله واقعا خیلی سخته خدا رحم کرده که همسرم واقعا خوبه خداروشکر

الحمدالله به پای هم پیر شین 

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍

عزیزم اولا 

مبارک باشه 

انشالله قدمش خیر و پر روزی باشه براتون 

حتما دردسر بچه ی اولت مال اون بوده 

ترس برش داشته برای دومی 

من جات بودم هیچ وقت مزاحمش نمیشدم برای کارای بچه م 

نه اینکه قهر کنیا 

خودکفا باش

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

اسی جان تو با مامانت مهربان باش 

زنگ بزن و حالشو بپرس 

ان شاءالله یک سزارین راحتی داشته باشی بعد از سه چار روز بتونی بلندبشی در حد توانت لااقل کارای بچه رو انجام بدی مامانت هم کمک آشپزی  شوهرت هم  خریدای بیرون 

توکل برخدا 

اصلن چه معلوم این یکی به خواسته خدا طبیعی نشد