2733
2734
عنوان

واقعا به کمکتون نیاز دارم دعوا

844 بازدید | 49 پست

ما یک ماه پیش رفتیم فرش خریدیم که یه میلغی گرفتن واسه بیعانه وبقیه رو چک دادیم بهشون یه چک یک ماهه وقرار شد یک ماهه فرش به دستمون برسه من شوهرم چون چک مال خودش نبود از فروشنده خواهش کرد که چکو بانک نبرن تااخر وقت واصلا خرجش نکنن ک قبول کردن تاچک پاس بشه...

خلاصه یک ماه گذشت روزی ک چک باید پاس میشد

طرف زنگ میزنه به صاحب چک ومیگه چک تونو برگ میکنم

صبح زود در صورتی که قرار بود چک اخر وقت برده بشه بانک واصلا دست خودشون بمونه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

رفتیم مغازه واولش خیلی خوب پیش رفت سلام واحوال پرسی و اینا بعد دیگه بحث چک شد شوهرم صداشو برد بالا یهو وگفت من اونروز چقدر گفتم این چکو خرج نکنید یااخر وقت ببرید بانک مگه اصلا ب دست من فرش رسیده بوده ک زنگ زدید گفتید برگ میکنم

اونام دروغ یا راست گفتن ما نبودیم

2738

پلیس که اومد حقو به ما داد ولی اون گفت تیشرت منو پاره کرده شوهر منم گفتم موبایل منو پرت کرده شکسته  اومد پلیس بنویسه ک من گفتم ننویسه صاحب مغازه هم از موبایل ترسید کوتاه اومد

الان دوهفته گذشته وخبری از فرش نیست

یاخدا

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜
2706