2737
2734

سلام دوستان برای دفع بقایا

متروژن،دوروزه،دارم،میخورم،داکسیساکلین،خیلی

عوارض داره،نخورم،اشکال،نداره،و،ممکنه،باپریود

بعدی،دفع بشه،ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید سونو بدی اگر حجمش کم باشه بلع دفع میشه ولی اگر زیاد باشه بله هم عفونت میاره هم باید کورتاژ کرد

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

داکسی سایکلین رو حتما حتما بخور.بعد سقط معمولا عفونت میگرن.من معده ام داشت سوراخ میشد ولی دو بسته خوردم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2740

منم تازه سقط کردم شنبه میرم سونو ولی واسع بقایا اینجا تو نینی سایت خوندم بومادران مریم گلی سیاهدونه و رازیانه رو دم کن بخور هرچی باشه دفع میشه 

من بعد سونو اگه بقایا باشه میخورم رحم رو پاکسازی میکنخ

مامان دوتا دخمل ناز 😍
داکسی سایکلین رو حتما حتما بخور.بعد سقط معمولا عفونت میگرن.من معده ام داشت سوراخ میشد ولی دو بسته خو ...

خیلی عوارض داره منم،مشکل،تنگ،نفس،دارم،ترسیدم،بخورم،نمیشه،دارو،گیاهی،بجاش،خورد

خیلی عوارض داره منم،مشکل،تنگ،نفس،دارم،ترسیدم،بخورم،نمیشه،دارو،گیاهی،بجاش،خورد

هر جور خودت میدونی من دو بسته خوردم ولی بعدشم ترشح داشتم که کلی عنبر نسا و جوش شیرین استفاده کردم..هر چی دکترت گفت همونو انجام بده

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹