2733
2734
عنوان

خودکشی من

940 بازدید | 45 پست

چن ساعت پیش تاپیک زدم اینجاوبعدش مرگ موش خوردم بعدیهوترسیدم انگشت انداختم وبالااوردم ده باربالااوردم واخرسربه دوستم گفتم ورفتم بیمارستان نمیدونیدچه حالی همش میگفتم نمیخوام بمیرم توروخدانمیخوام بمیرم گوشت بدنم سرشده بودمعدموشست وشودادن وچنتاآمپول زدن ویه بطری آب ذغال مجبورم کردن بخورم وازمایش گرفتن الانم بارضایت شخصیم اومدم خونه.. حالا عمومیم خیلی بدنیس چون کم خورده بودم وازترس بالااوردم وسریع رفتم دکترولی اومدم انجافقط بنویسم نکنیداینکاروهرگز.. بعدش پشیمونیه خیلی ترسناکه وقتی فک میکنی میخوای بگیری تقلامیکنی زنده بمونی... الانم که خونه ام ممکنه چن ساعت دیگه حالم بدشه دکترگفت هرلحظه ممکنه اتفاقی بیفته بایدبری لقمان بستری شه ولی من چون نمیخواستم مادرم بفهمه بارضایت اومدم خونه... نکنین اینکارومن حماقت محضی کردم چون مغزم مریض شده چندوقته هرگزشمابهش حتی فکرم نکنین حتی اگه بدترین اتفاقاافتاده توزندگیتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی از تلخ ترین لحظات زندگیم وقتی بود که نوجوون فامیل قرص برنج خورده بود .یه مرگ دردناک و تدریجی .مادرشو آورده بودن بالاسرش داد میزد مامان ببخشید .تروخدا یه کاری بکنید.هیچ راه نجاتی براشون نیست .

خوشحالم که زنده ای دوستم 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
بیمارستان اگه بفهمه قصد خودکشی داشتی به این راحتی مرخصت نمیکنن.

بارضایت شخصی اومدم بیرون ده تابرگه جورواجوردادن امضاکردم وبه شرط اینکه بعدش برم لقمان.. چون لقمان توتهران مخصوص خودکشیه

2740

دوران دانشکاه من یک دختره از ما ترم بالاتر بود پدرشم دکتر مشهوری بود شهرمون....بعد بخاطر یک پسر ک دوس پسرش بود میاد و قرص برنج میخوره زمانی ک غهمیدن بردنش اعزامش کردن مشهد تو امبولانس باباشم بالاسرش بوده میگفته بابا من نمیخام بمیرم ...قرص برنج هیچ راه نجاتی نداره...اخرم پدرش از اون شهر رفت و دختر دسته گل ب اون خوشگلی پر پر شد...نکنید این کارارو

یکی از تلخ ترین لحظات زندگیم وقتی بود که نوجوون فامیل قرص برنج خورده بود .یه مرگ دردناک و تدریجی .ما ...

من قرص برنج پیدانکردم اگه قرص برنج بودقطعامیمردم.. حالاهم توخونم هست امیدوارم نمیرم

بارضایت شخصی اومدم بیرون ده تابرگه جورواجوردادن امضاکردم وبه شرط اینکه بعدش برم لقمان.. چون لقمان تو ...

چقدر خودخو اه هستین اگه راست بگی ، یکم به خانوادت به دل مادرت پدرت فکر نمیکنی زندگی همه سخته پس همه برن خودشونو بکشن .

گناه من سادگی بود .
من قرص برنج پیدانکردم اگه قرص برنج بودقطعامیمردم.. حالاهم توخونم هست امیدوارم نمیرم

انشاالله که زود زود خوب میشی نگران نباش .قوی باش 

خودکشی گناه کبیره س .توبه کن بخاطرش

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹