2733
2739
عنوان

خودکشی من

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی وحشتناکه .به دلیل کمبود تخت آورده بودن توی اتاق ما .و زجه هاشو میدیدیم.

بنده ی خدا. امیدوارم که خدا اون رو بخشیده باشه. چون خودوشی گناه کبیره ایت و انشالله که به خانواده اش صبر بده

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
بنده ی خدا. امیدوارم که خدا اون رو بخشیده باشه. چون خودوشی گناه کبیره ایت و انشالله که به خانواده اش ...

امیدوارم ...🌷

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2740

چند ساله پیش اقام حالش بد شد رفتیم ارژانس بیمارستان یهو یه پسر 15 ساله رو اوردن خودشو اتیش زده بود وای خدای من لباساش رو با قیچی از تنش میچیدن یه سطل اوردن یه ماده سفیدی توش بود مالیدن به تمام بدنش بعد خوابوندنش رو تخت که عازمش کنن بیمارستان سوختگی از ترس یه جوری این تخت میلرزید چند تا پتو دادن روش بدبخت هم میسوخت هم میلرزید خواهرش که اومد بالا سرش دستا خواهرش رو گرفته بود اشک میریخت که من نمیخام بمیرم خواهر کمکم کن. بعدش که اعزامش کردن ابجیش گفت چند وقت مامانم فوت کرده اینم بخاطر همون اینکار رو کرده بعد پرستاره به من گفت احتمالا تموم کنه چون 70 درصد سوختگی داره خیلی سخت بود😔😔😔😔

به نظر من هیچکس ارزش نداره که تو بخوای اشک مادرتا بخاطرش در بیاری بعدش بلدی که خودکشی خیلی بده تنها گناهی باعث میشه هرگز به بهشت نری بهتر نیست بری بیمارستان 

خدایافقط امیدم خودتی ناامیدم نکن 

سلام درخواست دوستی منو قبول کن میخوام موضوع مهمی رو بگم مرسی

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2706