2733
2734
عنوان

دورهمی منالیل کورد😁😍🍃ایلام کرمانشاه کردستان❤خوش هاتین😎🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 1318 بازدید | 298 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاو چاوکم خوشی؟😍

زور ممنونم ایوه باشن؟

من ۱۳ سالمه❤شاید بخواید در باره وجودم توی سایت تذکر بدید و به مناسب نبودن اشاره کنید😊خانواده  از حضورم خبر دارند😊 و صلاح منو به خوبی و راستی میدونن😊اگر اینجا کاربرد مفیدی برای من نداشت  مثل بعضی از شبکه های اجتماعی  دیگه عضو نمیشدم ☺من نیازی به رفتن به بعضی از تاپیک هارو ندارم! من به اندازه کافی درک از پیرامون و اطراف دارم و سراغ مسئله بدی و یا نا مناسبی نمیرم..... اینجا هم به همین ترتیب از راه درست پیش میرم😃توی تاپیکی که مناسبم نیست نمیرم چون دلیلی نمی‌بینم و صلاحیت دارم تا در سایت باشم😊تاپیک های خیلی  مفیدی وجود داره تا واردش شیم مثل تاپیک های بانو ارتمیس که خوندنشون آرامش بخشه 😁خودتون  متوجه میشید تو چه تاپیک هایی میرم🙂🥰دانش‌ بجوی تا با دیو جهل و بی سوادی بجنگی☺😇 
ببخشيد وارد دورهميتون شدم فقط خواستم بگم كوردا خيلي ماهن 😍😍😍😍 يه چند تا دوست كورد داشتم تو دورا ...

خیلی خوش اومدی عزیز دلم😍

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱
2728
ببخشيد وارد دورهميتون شدم فقط خواستم بگم كوردا خيلي ماهن 😍😍😍😍 يه چند تا دوست كورد داشتم تو دورا ...

خوبی ازت خودته خانم

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
2738
2706