2737
2734
عنوان

دورهمی منالیل کورد😁😍🍃ایلام کرمانشاه کردستان❤خوش هاتین😎🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 1318 بازدید | 298 پست
اره بپرس خیال خودتوراحت کن باوه چتی نیه بوچه اترسی اخر به خوا ایمانت بویدمطمئن بوناامیدن ناکات من وض ...

ولله پناه بر خدا تازگیا سقط و این حرفا زیاد شده منم فولیکولام ضعیف بودن و از ناامید شدن و توی ذوقم خوردن میترسم خدا خودش کمکمون کنه انشالله دختر توهم ب زودی داداش دار بشه خبر بارداریتو بشنوم کلی ذوق کنم برات😍😍

کوردم😃این لینک واسه صحبت دو طرفه🤨🧐https://abzarek.ir/service-p/msg/1289256

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیتونم بخدا😢😢😢😢😢😢

من انقدر مشکل کوچیک و بزرگ داشتم

همیشه از آیه الکرسی نتیجه گرفتم همیشهههههه

برات ده تا آیه الکرسی می خونم

ان شاالله خدا به دلت آرامش بده و دامنت سبز بشه

ان شاالله به حق حضرت زهرا الان یه نی نی تو دلته🍃❤

۱۰ تا آیه الکرسی و ۱۰۰ تا صلوات به نیت نی نی دار شدنت تقدیم به بانو فاطمه ی زهرا🍃❤یه نینی سالم و صالح😍🌸

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱
2738
@دخترکوردایلام     @یلدا_کورد     @شیلان_کورد     @دخترررکورد ...

من الان هاتم سایت دیتم😅

با افتخار یه دورگه کورد و ترک😌ی چیزی ک همیشه بهش افتخار میکنم اینه ک تا حالا هیچ موجود مذکری رو تو زندگیم راه ندادم😉ب نظرم قشنگ تر از این نیست ک اولین عشق ی دختر باشی😌تاپیکای ترسناک منو تگ کنید🙏
من انقدر مشکل کوچیک و بزرگ داشتم همیشه از آیه الکرسی نتیجه گرفتم همیشهههههه برات ده تا آیه الکرسی ...

مرسی عزیزم الهی فدات شم مننون لطف میکنی😍😍😍😍😍😍😍

کوردم😃این لینک واسه صحبت دو طرفه🤨🧐https://abzarek.ir/service-p/msg/1289256

منم کوردممم😍😍😍

یه خانوم شاد،پرانرژی که اجازه نمیده مشکلات زندگی کوچک ترین تغییری تو حالت چهره ش ایجاد کنه و به مشکلاتش میخنده🤩چون اعتقاد داره خداوند مهربون برای هر درد یه درمون گذاشته