2733
2739
عنوان

مزاحمت همسایه😠

339 بازدید | 16 پست

سلام 

ما الان 2 ماهه رو گسل زلزله هستیم واحد پایینی داره خونه شو تعمیر میکنه، یه بار رفتیم اعتراض کردیم گفتن ما تازه 1 ماهه اومدیم اینجا بعد فهمیدیم صاحب خونه قبلی شومینه رو برداشته و شیرآلات رو عوض کرده و دستشویی رو فرنگی کرده حالا اینها هم که اومدن دوباره توالت فرنگی رو برداشتن، یه پله میخوره تا بریم تو آشپزخونه و یه دیوار کوتاه هم بغلشه اونم کلا برداشتن هال و آشپزخونه رو یه سره کردن، کف حمام رو کندن نمیدونم میخوان چیکار کنن، لوله آب رو عوض کردن، در اتاق خواب رو حدود نیم متر جا به جا کردن به زور یه کمد دیواری تو راهرو زدن، درضمن حق نداشتن ظاهر ساختمان رو خراب کنن ولی هرچی بهش گفتیم بازم کار خودش رو کرد حفاظ رو از بیرون گذاشت، آشپزخونه یه آرک داشت اونم برداشت و...

خلاصه خونه رو کوبید از نو ساخت شبانه روز هم دارن کار میکنن ما دیگه آسایش نداریم کارگر هاشم بیشعورن یکی از همسایه ها رفت با کارگرش صحبت کنه دعوا شد

از شهرداری مامور آوردیم یه هفته کارش رو خوابوند ولی بعدش بازم ادامه داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چون ستون هارو دست نمیزنن پس برا گسل و اینا کاری نمیشه کرد، سروصدا هم ک راهی جز تحمل نیس فوقش میان تذکر میدن کارو میخوابونن تا دوباره بلاخره تموم بشه 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
چون ستون هارو دست نمیزنن پس برا گسل و اینا کاری نمیشه کرد، سروصدا هم ک راهی جز تحمل نیس فوقش میان تذ ...

اون در اتاق که نیم متر بردنش اونور تر رو دیوار حامل هست نمیشه واسه این اعتراضی کرد؟

آره دیگه الان یه واحد شده تافته جدا بافته  همه پنجره ها یا حفاظ ندارن یا از داخل زدن این از بی ...

مشکلی از نظر قانونی و شهرداری نداره من به خاطر همسایمون رفتم پرسیدم گفت منع قانونی نداره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
اون در اتاق که نیم متر بردنش اونور تر رو دیوار حامل هست نمیشه واسه این اعتراضی کرد؟

تا اسکلت ساختمون دست نزنن هیچی نمیشه گف ، ظاهر و دیوار میتونن تغییر بدن

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
2706