2733
2739
عنوان

# اعتراض به دانشگاه فرهنگیان

498 بازدید | 14 پست

https://www.farsnews.ir/my/c/41952

سلام دوستان ی خواهشی داشتم لطفا اگ کنکور دادین یا حتی اگه ندادین برای حمایت از کسایی که رتبه خوب آوردن ولی دانشگاه فرهنگیان قبولشون نکردن وارد سایت شید لطفاااا...خدا خیرتون بده ❤

😐رتبه ربط نداره عزیزم بستگی داره اون دانشگاهچندتا میخاسته و هپیشه رتبه ای رتبش بهتر بقیش انتخاب میشه خود دانشکاه شرایط اعلام میکنه مثلا میگن امسال ۲۰۰ نفر میخایم و تا چند سال پیش که منطقه ای بود فقط ی سال بود که نیشد شهرهای دیکه هم زد ولی به هرحال رتبه تعیین کننده نیست مگه اینکه زیرد۵۰۰ یا هزار باشن مجاز نه ها اینکه انتخاب بشن این رتبه هان وگرنهمجاز بودندلیل بر اینکه انتخاب میشن نیس

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلیا بودن رتبشون سه رقمی شدن ولی انتخاب نکردن 😔

وا😐 ببین  منطقه چند بودن اینام موثره هااا مثلا متطقه یک رتبه زیر سه رقمی متطقه دو تا زیر هزار این مدلی برای مثال گفتم فک کنم پذیرش دانشگاهاهم امسال خیلی کمار بود دفترجه رو که نگاه میکردم

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
2738
زیاد خوب نشده 13000 ترازمم 7100 ولی مجاز شده بودم 

متاسفانه امسال وضع خیلی داغون بچه ها با رتبه های خوب دعوت نشدن بعضی بچه ها با این وضعیت بی انگیزه میشن از درس خوندن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم