2733
2739
عنوان

نامزدم اومده باماشین توکوچه نمیره😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون که توضیح دادی 😁😁😘😂😂😂

ببشقیدااا😁😁😁

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728
معذرت گلم اگه ناراحت شدی...اما منم همچین شرایطی داستم ک الان به تو میگم هیچ فک کردی اگه ب هم بخوره ا ...

نمیدونم واقعا ولی اخه من چیزی نگفتم گلم فقط چون ازاسم دوس پسربدم میادمیگم نامزداخه طرفم سنش کم نیس که بخوام بگم رل یجورایی نمیخوره بهش..نه ناراحت نشدم ممنون😘

وای تاپیک قبلیتو خوندم اصلا همین حالا باهاش کات کن،دوست داشتن دیگه چیه،اون آقا بخاطر یه چیزی که واقعا ناخواسته بوده چقدر سر تو داد زده با این که خواستش هم واقعا خودخواهانه بوده سه نصفه شب تلفنی واسه بچش قصه بگی،حالا فکر کن پسفردا توی زندگی سر کوچکترین چیزی باید جواب پس بدی اینجوری بهت بگم که ازدواج با این آقا خودت رو یک کنیز بی چون وچرا برای اون آقا وبچش حساب کن

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2738

اون بدبخت اون پایینه تواومدی تاپیک زدی و حرف میزنی خخخخ

برای حاجت دلم و دوباره مامان شدنم صلوات میفرستی خدایا ممنووووووووووونم ازت ک دوباره لایق مامان شدنم دونستی منو کمکم کن بتونم مادر خوبی برا بچه هام باشم خدایا خیلی دوست دارم اون حاجتی ک فقط خودت میدونی هم بهم بده مرسییی خدا جونم
منو زیاد لایک میکنه میترسم خخخ

کلا همرو لایک مبکنه😐😂😂😂

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒
وای تاپیک قبلیتو خوندم اصلا همین حالا باهاش کات کن،دوست داشتن دیگه چیه،اون آقا بخاطر یه چیزی که واقع ...

نمیدونم...کلاجوابشونمیدادم گفتم دیگه تماس نگیرباهام میخوام فکرکنم پاشده اومده 

نمیدونم گیرداده دیگه کلازورگوئه

حالا مجبوری بمونی با این ادم ک سر ی چیز مسخره سرت داد زده الانم پا شده اومده باید یکمم تورو درک کنه شاید نتونی سه نصف شب قصه بگی یا این وقت شب جلو خونواده بری تو کوچه تورو چی فرض کرده این آدم بهش بگو فک کردی من چجور دختریم ک این خواسته های بیجارو از من داری

2706