2733
2734

امروز یکی از بدترین و حال بهم زن ترین روزا بود

خیلی افتضاح شروع شد و خیلی افتضاحم داره تموم میشه

از طرفی یه دختر چندش رو مخم رفت از طرفی مامانم جلو بقیه کاری کرد باهام که حالم از خودم و زندگی و مامانم بهم خورد اصلا یاد خنده هاش میفتم حالم بد میشه

واقعا خستم و حوصله توضیح دادن اتفاقاتو ندارم🥲

برای شما چطور بود؟خوشگذشت؟امیدوارم حداقل برا شما مث مال من گند نباشه

کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرخ گوشت رنده نمیکنه ولی😊

با تشکر ولی واضح بود که شوخی بود🤷🏻‍♀️

کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
2731

شاغلم تا دو و نیم ماموریت بودم 

تا ۵ اضافه کار 

اومدم خونه 

پسر بزرگم ۴ ام دبستانه امتحانه پایانی املا داشت 

پسر کوچیکم اوله امتحان پایانی ریاضی داشت 

با هر دو تا ۱۱ کار میکردم بعدش هم شام

الان له له دارم یه چای تو تاریکی میخورم و از اینکه این دو تا قصه های شب مریم نشیبا گوش میدن لذت میبرم

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد