2737
2739
عنوان

همونیم ک گفتم خواهرم فرار کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 13442 بازدید | 222 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اس دادم گفتم ابجی ما پیدات کردیم میدونیم گیر افتادی نمیزارن بیای !فردا پیش خودمونی پلیسا رد اونایی ک ...

خوب حالا گوشی رو کلا خاموش میکنه دیگه هم نمیشه ردیابیش کرد

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2731
ای جان 😍😍😂😂😂 پسره چه پایه بوده براش خونه هم کرایه هم کرده  والا الان پسرای ملت زنشونو می ...

خخخخخ اره بعد پسره رفته از خونه مادرش بخاری هم گرفته اوایل عید بود یکم سرد بوده گفته دختره سردش نشه . جالب اینه دختره که قهر کرده وسایلم سریع بار وانت کرده اونا رو هم اورده  اول خودش نیومده ببینه خانوادش راش میدن یا نه . 

نمیدونم دقیقا چرا َمیترسم گروهی بریزن سرش یا اونم از ترسش بره خونه فساد !خدایااااا من چه فکرا ک نمیک ...

چرا به پلیس شکایت نمیکنین؟؟ 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

من نمیدونم واقعا دارید سناریو می نویسید یا متوجه نیستید دارید چیکار می کنید

اولین کار اطلاع به پلیس بعد اون هر حرکت و هر خرفی باید با هماهنگی پلیس باشه

گیریم حدس شما درست باشه الان فکر کردید با این پیام شما ازتون ترسیدن و میان دو دستی خواهرتون رو تقدیمتون می کنن؟

2738
ای خدااااا نگین !

حالا نترس ولی دیگه این حرفاروننویس ببین خواهرشماباپایخودش رفته احتمالاباعشقش رفته اگه میتونی بادوستاش در ارتباط باش اونامیدونن من ی دوستی داشتم بادوست پسرش فرارکردبعدمیگفت بوشهرم پیام میدادب مامانش بعدهمون شهرباعشقش پیداش کردن

خوایتید زوری شوهرش بدید ک رفته؟با توجه به تاپیک قبلیت

ن داشتین درمورد دکوراسیون خونش حرف میزدیم اصلا فکرشو نمیکردم 

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩
ن داشتین درمورد دکوراسیون خونش حرف میزدیم اصلا فکرشو نمیکردم 

عزیزم دامادمون میتونه کمکتون کنه تو کرج تو اطلاعاته

الان باهاش صحبت کردم میگه میتونه کمکتون کنه

لطفا تو خصوصی بهم پیام بده  شماره همراهت بدی تا بهتون بگه چیکار کنید

دو سال بهم کنایه زدن و با حرفاشون دل منو خالی کردن ولی بعد از ۳ بار زیارت امام رضا حاجتمو داد...السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
حالا الان من خیلی شبیه امضای شماست ! منم هدف دور شدن از خانواده بود و دانشگاه خیلی دوری انتخای کردم ...

مسلما عزیزم دلت تنگ میشه. ولی بدتر از دلتنگی میدونی چیه اینکه دوباره برگردی پیششون و باز همون ماجراهای قدیمی و باز دلت میخواد دور بشی

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
مسلما عزیزم دلت تنگ میشه. ولی بدتر از دلتنگی میدونی چیه اینکه دوباره برگردی پیششون و باز همون ماجراه ...

بله الان دقیقا تو همین شرایطم ! بازم اومدم و دوباره فقط میخوام برم میدونم دوباره هم اگ دلم تنگ بشه و برگردم همین شرایطو دارم ! کلا وقتی طعم ارامش زندگی مستقل بره زیر زبونت دیگه سخته با پدرومادر زندگی کردن و از اون طرفم دلتنگی ،دوگانگی عجیبیه

شما از اینکه راه دور ازدواج کردین پشیمون نیستید ؟

ادم هایی که بارها و بارها شما را می آزارند ،مانند کاغذ سمباده هستد،انها شمارا می خراشند و ازار میدهند ،اما در نهایت ،،شما صیقلی و براق خواهید شد ،و انها مستهلک و فرسوده...
2706