2733
2734
عنوان

همونیم ک گفتم خواهرم فرار کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 13442 بازدید | 222 پست
الهی بمیرمممم درکت میکنم منم خواهر دارم ب جونم بستس منم از این اتفاقا برام افتاده مثل خودت خیلیی ...

خیلی بده انگار نصف جونمو ازم گرفتن !

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا اونجایی خوندم که از رو اینستا متوجه شدین گوشی دست خودشه

اینستاش رو خطی بود ک دست بابام بود !قبلا بهم گفته بود و من یادم افتاد !بعدش گفتم برم اینستا بزنم فراموشی رمز و کدی ک برا بابام میره رو بزنم وارد اینستاش شم !بعد دیدم نشد !شانسی رمز اینستاشو شماره موبایلش زدم شد !وارد اینستاش شدم دیدم داره انلاین با یکی قرار میزاره منم دقیقا نشون هایی ک بهم میدادن و به بابام گفتم فرستادمش محل قرار !مچشو گرفت اوردش خونه +

2731
خب چجوری برگشت خودش با پای خودش اومد یا پیداش کردید چه عاقبتی در انتظارشه؟ 

خودمون پیداش کردیم !هیچی !گفتم اذیتش نکنید و با مهربونی باهاش رفتار کنید !سرزنشش نکنید !قراره بیاد خونه خودمون باهاش حرف بزنم خواهرانه !

خودمون پیداش کردیم !هیچی !گفتم اذیتش نکنید و با مهربونی باهاش رفتار کنید !سرزنشش نکنید !قراره بیاد خ ...

باشه ولی مراقب باشین حواستون بهش باشه ولی اگه از روی شکم سیری یا اینکه عدم کمبود تو خونه اینکارو کرد یدونه سیلی حقشه چون اگر نزنید فک میکنه بازم بره ازاین خبراس ولی اینکه زندونی کنید اینا رو نمیپسندم یکاری کنید خودشو جمع کنه به نفعشه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
باشه ولی مراقب باشین حواستون بهش باشه ولی اگه از روی شکم سیری یا اینکه عدم کمبود تو خونه اینکارو کرد ...

حرصم میگیره ک کلی زنگ میزدم و اس ام اس جوابمو نمیداد کلی دلشوره کلی فکر !التماس میکردم اگه زنده ای حداقل یه پیام بده !اصلاااا!بعد دیدم تو اینستا با کیا حرف زده بود و گفته بود میخواد بره ترکیه و دوست پسرشم قرار گذاشته بود ببرش مام مچشو گرفتیم !وگرنه کی میخواست اینو پیدا کنه !

2738

به مامانم گفتم پرینت خطشو بگیره اصلا بی خیال نشه بفهمیم کیا اغفالش کردم و کجا بوده ازشون شکایت کنیم تا دفعه دیگه اگه اینم خواست بره بدونه مکانی نیست دیگه 

خب پس یدونه چک نوش جونشه چون داشت کاری باخودش میکرد که ممکن بود خدای نکرده سر به نیست بشه

من تاپیکی که اونجا گفتین فرار کرده بودم چندروز طول کشید تا برگشت من یادم نیس راستش

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
تاپیک قبلم گفتم جواب ندادی خودا ۲۳ سالته خواهرت ۱۸ بی پرده بگم میتوتست اونو هم به عنوان زنش بگیره از ...

عزیزم مگه شوهره خیلی خر باشه ک ندونه با دست زدن به خواهر زنش جفتشون بهش حروم میشن

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
عزیزم مگه شوهره خیلی خر باشه ک ندونه با دست زدن به خواهر زنش جفتشون بهش حروم میشن

عزیزم کجای دنیای من خودم تو مدرسه با این ک دبیرستانی بودم یادمه شوهر خواهر ه با همکلاسیم رابطه داشت تهدید میکرد دوسپسراشو ب مادرش میگه کسی ک اینقدر شرف نداره با خواهر زن ک مث خواهر میمونه میاد حروم حلاای و حساب کنه

عزیزم کجای دنیای من خودم تو مدرسه با این ک دبیرستانی بودم یادمه شوهر خواهر ه با همکلاسیم رابطه داشت ...

خو دیگه گفتم ک مگه خیلی خر باشه طرف.فقط بیچاره زنش ک تا آخر عمرش نمیدونه حروم کنار اون شارلاتان زندگی میکنه

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇