2737
2739
عنوان

چاقی صورت با ژله و سیب زمینی

| مشاهده متن کامل بحث + 1603 بازدید | 67 پست
منم مدت طوووولانی ژله خوردم ناشتا تاثرنداشت شوهرکردم خوب شدم یهوووو چاق شدم مخصوصا ازصورت بخدا جدی م ...

وای چ کار کردی بلااااااااا😂😂😂😂 بگوووووو من هم محتاج لپم

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چ کار کردی بلااااااااا😂😂😂😂 بگوووووو من هم محتاج لپم

بخدا هیچ کار،فقط ی ماه بعده عروسیم دقیقا7کیلواضافه شدم هرکی میدید باورش نمیشد 😂😂😂😂خوش گذشت فقط

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
قدت چنده من169واسه همین میگم چاق نیستم قبل ازدواج54کیلوبودم یهو7کیلواضافه کردم اما توصورتم مشخص بود ...

قدم 168 عزیزم. واای بخدا دقیقا منم پارسال 54 بودمممم. اما اون موقع دیگه خیلی لاغر مردنی بودم 😐 الان خوبه راضی ترم 

2728
قدم 168 عزیزم. واای بخدا دقیقا منم پارسال 54 بودمممم. اما اون موقع دیگه خیلی لاغر مردنی بودم 😐 الان ...

چقدرمث همیمم😂بازم تا69کیلو واسه قدما جاداره من دوس دارم پرتربشم مثلا65

چقدرمث همیمم😂بازم تا69کیلو واسه قدما جاداره من دوس دارم پرتربشم مثلا65

اره یه لحظه فک کردم نکنه تو منی یا من تو ام 😂 اره خداروشکر بازم جا داریم ولی بنظرم الان ایده آل تری چون حتما مثل خودمی 😍 

من یه چیز بگم 

لاغری از سودای بدنه 

منم حسابی بعد زایمان لاغر شدم 

هممممه چی میخورم ناهار برنج و خورشت و لا نون میزارم میخورم یکم چاق شم ولی انگار نه انگار 

دیگه گفتم راه حلدآخر برم قرص های چاقی صورت بگیرم

خیلی صورتم داغون شده

فقط به خاطر دخترم تو این زندگی موندم،بهش وابسته نیستم ولی دوستش دارم😊😔
اره یه لحظه فک کردم نکنه تو منی یا من تو ام 😂 اره خداروشکر بازم جا داریم ولی بنظرم الان ایده آل تری ...

اره الان همه میگن خیلی خوبی چاق نشو،عزیزم انشالله همیشه سالمو سلامت باشی❤

2738
2706