2733
2734
عنوان

چاقی صورت با ژله و سیب زمینی

1603 بازدید | 67 پست

این کارو کیا انجام دادن ؟ برا صبحونه باید استفاده کرد ؟ تاثیرش چطوره

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
من هر روز عصر چیپس با پنیر پیتزا میخورم.بعد ناهارم یه سیب زمینی اب پز.یکم لپام در اومده

چند روزه شروع کردیه؟؟؟

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هر روز عصر چیپس با پنیر پیتزا میخورم.بعد ناهارم یه سیب زمینی اب پز.یکم لپام در اومده

👌مرسی💖اره کلا سیب زمینی به هر صورت استفاده شه خوبه 

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2738
من 2 ماه ناشتا صبحونه ژله امتحان کردم نتیجه نداد روی من ☹️

من یه مدت میخوردم تاثیر داد خیلی فرم صورتمم بهتر کرد الان دوباره میخوام شروع کنم

من 2 ماه ناشتا صبحونه ژله امتحان کردم نتیجه نداد روی من ☹️

منم مدت طوووولانی ژله خوردم ناشتا تاثرنداشت شوهرکردم خوب شدم یهوووو چاق شدم مخصوصا ازصورت بخدا جدی میگما😂😂😂

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2706