2737
2739
فدااای توخوشبخت بشی گلم💋

قربانت روم متقابلا 

زندع باشید

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چون رژیم گرفتم وبااینکه۴۰کیلوام ترس ازچاقی دارم

۴۰کیلویی و نمیخوری؟؟؟

خیلی لاغرم قشنگ نیست بخور تا ۵۶ک شدی دیگه نخور اینجوری ک هیچی نداری 😂😂😂

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
2728
خب من خسه شدم اخه همش نونابایداندازه بزنم منم دلم میخادمث بقیه بی دغدغه بخورم

والا من اندازه نمیزنم بدم از کالری شمار میاد

مثلا جمعه راحت صبحانه با نون سنگک داغ میخورم

ولی خوب زیاد روی نمیکنم 

دور چی بگردی؟    

دور سرش  

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
دور چی بگردی؟    

😎😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
بگوتابدونم راحت شم والاخسم بریدم دیگه کاش منم ازینابودم که چاق نمیشن

نه زمان مرگ منو گفت  

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
وای شما آنورکسیا گرفتی

دقیقا منم به همین فکر میکردم 40 کیلو وزن و ترس از چاقی علائم آنورکسیاست  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706