2733
2734
عنوان

چه آدمی هست که دلتون هیچوقت باهاش صاف نمیشه؟دلیلش هم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1818 بازدید | 142 پست
شب عروسیم با چادر مشکی و لباس مشکی نشست وقت خوش امدگویی دستم رو دراز کردم سمتش  دستمو پرت کرد ...

واااا گلم چه دیوونه ای هست جاریت🙄😐

خدا شفاش بده

میدونم ناراحت شدی و دلت شکست

ولی انصافا دیوونه است🙄ازش به دل نگیر 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااا گلم چه دیوونه ای هست جاریت🙄😐 خدا شفاش بده میدونم ناراحت شدی و دلت شکست ولی انصافا دیوونه ...

میدونی اینکارشباعث شد من دوسال و چندماه فیلم عروسیم رو نبینم...وقتی هم دیدم 

باز یادآوری شد همه چیز

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
چرا 

چون یه زن بدجنس و از خود راضیه...واقعا حس میکردم دارم زن شوهر اون میشم کل مدت صندلیش رو پشت به جایگاه عروس و داماد گذاشته بود

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728
یه نفرم هست یه چک ازمون دزدیده و برده برگشت زده دوساله دادگاه میریم و محکوم شدیم که باید پول رو بدیم ...

خدا ازش نگذره 

چقد هست حالا مبلغش؟

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
 مادر بزرگ عوضیم حمایتشون کرد زنیکه احمق دوتا دایی هام دست به یکی شدن ولی یکیشون حتی سر اون یکی ...

عزیزم چوب خدا صدا نداره👌❤

مم همین فکر الان تورو میکردم🤕

داییم خرپول بود ورشکست شد

به نون شبم محتاج شد😕

بابام چقد براشون پول واریز کرد

مامانم کمکشون میکرد🙄

منم متوجه ام اتفاقا الان اونایی که کلاهبرداری یا

دزدی میکنن خیلی گردن کلفت و خوش و خرم‌اند

چی بگم خدا جای حق نشسته

ولی فتنه اصلی مادربزرگت بوده ها دختر ☹

خدا ازش نگذره  چقد هست حالا مبلغش؟

با هزینه های دادگاه که گفتن ما باید پرداخت کنیم چهل تومن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740
فک می‌کردم من خیلی دارم تو که دو برابر من داری بگردم الهی😁 فقط امیدوارم با این حجم از خواهرشوهر مث ...

اره ندارم 

مادر شوهرم هی زاییده   دومین پسر بیاد

موفق نشد  اخر 😂

يَا رَادَّ مَا قَدْ فَاتَ   
وا وظیفش ک نبوده شماها چراتوقع بیجادارین اخهههههههه

وظیفش نیست اما واقعا کمک کردن به کسی که وضعیت مالیش به حدی رسیده که بچش لباس نداره خیلی عجیبه؟؟مخصوصا اگه اون طرف بچه خود آدم باشه...

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …
پس شما از دست کی راضی هستید خدا صبرت بده 

بقران من بدی نکردم درمقابل خوبی بدی دیدم اگه تعریف کنم هزارتاصفحه میشه دلم پرخونه هیچکسوندارم تنهاترین آدم دنیام فقط خدا ودارم دوتادختردارم ایشالامرگشونونبینم خوشبختی اونابرام بسه فقطذهمین

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭
2706