2726
عنوان

چه آدمی هست که دلتون هیچوقت باهاش صاف نمیشه؟دلیلش هم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 142 پست

از کسایی که باعث مرگ مادربزرگم شدن من عاشق مادربزرگم بودم بعد از اون احساس بی پناهی میکنم هیچوقت دلم باهاشون صاف نمیشه هیچوقت غیر از این مورد همرو میبخشم‌

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
از کسایی که باعث مرگ مادربزرگم شدن من عاشق مادربزرگم بودم بعد از اون احساس بی پناهی میکنم هیچوقت دلم ...

چجوری باعث مرگش شدن؟

مگه گرفتن کشتنش؟

عمر دست خداس عزیزم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری باعث مرگش شدن؟ مگه گرفتن کشتنش؟ عمر دست خداس عزیزم

بله عمر دست خداس اما باعث و بانیش همون ادما شدن داستانش طولانیه حوصلم نمیکشه بگم 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
بله عمر دست خداس اما باعث و بانیش همون ادما شدن داستانش طولانیه حوصلم نمیکشه بگم 

خدا رحمتشون کنه 

و ان شاء الله که خداوند به قلبت آرامش بده 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
واااا گلم چه دیوونه ای هست جاریت🙄😐 خدا شفاش بده میدونم ناراحت شدی و دلت شکست ولی انصافا دیوونه ...

ا ه منم ازدیونه هاچیزی بدل نمیگیرن ازهمه اونایی ک گفتم

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭
ا ه منم ازدیونه هاچیزی بدل نمیگیرن ازهمه اونایی ک گفتم

درستش هم همینه

خدا رحمتشون کنه  و ان شاء الله که خداوند به قلبت آرامش بده

ممنون از دعای قشنگت ❤❤

عزیزم چوب خدا صدا نداره👌❤ مم همین فکر الان تورو میکردم🤕 داییم خرپول بود ورشکست شد به نون ...

اره دقیقا منم نوشتم که مادر بزرگم‌رو نمیبخشم 

بگذریم از پولی که حق مادرم بود و میتونست زندگیمون رو زیرو رو کنه 

ولی بد تر از هر چیزی اون همه جنگ اعصابی که ۲۰ ساله تو خونمون جریان داره باعث میشه نتونم مادربزرگمو ببخشم 

وکیل دادگستری و عضو کانون وکلا هستم .سوال حقوقی داشتید میتونم کمکتون کنم