2733
2734
عنوان

چه آدمی هست که دلتون هیچوقت باهاش صاف نمیشه؟دلیلش هم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 142 پست
والا سر دراز داره... مادرِ زن عموم وضع خوبی نداشتن.اومده بود خونه مونو تمیز کنه برای عید. با دختر هم ...

خدا جوابشونو بده

بعضی فامیلا از دشمن هم دشمن ترن متاسفانه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخ جالبه دایی بزرگه خودمم خورد  ولی ما چون خداروشکر نیاز نداریم مادرم راضیه  و رابطه ا ...

دایی منم کل زمین های مامانمو بالاکشید

خونه پدری و باغ رو بالا کشید😕😕😕

بابام بهشون گفت ما اصلا نیازی نداریم

ولی من به مامانم گفتم حقتو بگیر

که پولشو خوردن ، بعدم بدبخت شد

ورشکست شد ، مامانم اصلا باهاش قهرم نشد

بخشیدش حتی به زن و بچش کمک هم کرد .

2731

خواهرشوهرم وشوهرش.

بشدت شوهرش بدچشم وپررو   

خواهرشوهرم حسود وهمش فکرمیکنه خودش همه چیز دانه وازهمه سرتره وهمشم دنبال قیمته که بگه مال خودش گرونترشده 😑😑😑

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
خخخخ جالبه دایی بزرگه خودمم خورد  ولی ما چون خداروشکر نیاز نداریم مادرم راضیه  و رابطه ا ...

همه دایی ها گویا همینن 😂

از جمله دایی پست فطرت خودم 

وکیل دادگستری و عضو کانون وکلا هستم .سوال حقوقی داشتید میتونم کمکتون کنم 
يكي كه وقتي پدربزرگم فوت كرد از در مهربوني به پدرم نزديك شد كه مثلا كمكش كنه ارثش رو بتونه بگيره&nbs ...

اینجور آدما آخرتشونو فروختن به دنیا و فقط پول رو شناختن 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

من بابام خیلی دلمو شکسته الانم سر بابام با داداشم دعوام شد من اصلا حرفی نزدم نمیدونم چش شده نوپش پر بود گفت اصلا فکرات برام مهم نیست بابا وزندگیش برام مهم نیست هیچ کی مهم نیست میخوای باهام حرف بزنی از این باهام حرف نزن پس من به کی بگم 

دایی من که هیچ اتفاقی براش نمیفته،خوش و خرم داره زندگی میکنه😐پولدارترین فرد فامیل هست خیر سرش😕

بخدا دایی منم خیلی خرپول بود

ولی بدبخت شد☹

۲ کیلو فقط طلا داشتن همرو فروخت

الانشو نبین چوب خدا صدا نداره👌

الان بدهی نداره ولی صفر صفر شده .

مادر شوهرم چون 40 میلیون طلا خرید دوتا یخچال خرید اما یکم کمک ما نکرد واسه بچه هام لباس گرم بگیرم حد ...

وا وظیفش ک نبوده شماها چراتوقع بیجادارین اخهههههههه

۱۳۹۹/۹/۹من توهمچین روزی ب ارزوم رسیدم خدانگام کرده خوشحالم کرده بالاخره منم خندیدم اون ازته دل خدایاااا مرسی😢

از اونایی که بهم تهمت زدن به ناحق واگه از کسی ناراحت بشم واگذار میکنم به خدا و ازش میخوام خودش جوابشو بده چه من بد کرده باشم چه یه نفره دیگه.

کاربری قبلیم ترکیده چرااااا اخه🥴🥴🥴
 همه دایی ها گویا همینن 😂 از جمله دایی پست فطرت خودم 

🤣🤣خخخخ بله فکر کنم

ولی خدایی ما باهاش خوبیم 

ولی کاش حداقل حق اون دایی کوچیکم رو پایمال نمیکرد

چون طفلک مریض و ناتوانه و سنش هم زیاده 

مادرشوهر جاریام وشوهرم وبرادرام وخواهرم ومادر پدرم کلی ناادم هستن تابخوای هست بخدامن آدم دلپاکیم امااونابهم بدی کردن درمقابل ازخودگذشتگی های من😔😔😔😔

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭