2737
2739
عنوان

شوهرم بچه داشته

1074 بازدید | 42 پست

سلام این موضوع خیلی ذهنمو درگیر کرده این روزا

همسرم شناسنامش المثنی هست

بهم‌گفته بود که توی اسباب کشی گم کرده ولی باور نمیکنم..

هی چند روز بود همش بهم میگفت اگه من ی بچه داشتم تو چیکار میکردی

بهم‌میگفت ازش مراقبت میکنی اگه بفهمس بچه داشتم قبلا؟؟بهش گفتم نه پیش مادرش بمونه اونم‌گفت مثلا اگه مادرش مرده باشه و بهش گفتم پس الان پیش کیه بچه اونم‌گفت مثلا خالش 

و از اینجور حرفاا

بعضی وقتا که راجب ی چیزی ازش میپرسم همش میگه زن سابقم مثلا بهش میگم اون ماشینه که چند سال پیش فروختی و فلان بعد اونم‌میگه از کجا میدونی فروختم منم بهش گفتم خب پس کجاس اونم میگف پیش زن سابقم!!!!

و مثلا بهش گفتم خونه هات و براکی نگه داشتی اونم‌میگفت پسرم!!!! پسر من نه هااا منظورش همون بچع از زن سابقش ولی همش به شوخی شوخی اینارو میگه نمیدونم دلیلش چیه واقعاا

از کجا بفهمم که قبلا بچه داشته یا نه؟میخوام که خودشم نفهمه این قضیه رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از ثبت احوال نمیشه آمارشو درآورد؟

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
2738

کلا یعنی ب شما گفته ازدواج نکرده؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
داره به زبون بی زبونی میگه چطوری دیگه بفهمونه بهت

فکر نکنماااا 

شوهر منم زیاد میگه اگ یه پسر دیگه عین پسر خودمون داشته باشم تو نگهش میداری منم میگم ن، میگه چجوری دلت میاد عین همینه، میگم ب من چ

در صورتی ک همیشه ور دل منه و 21 سالگی هم ازدواج کرد با من 😑

2706