2733
2734
عنوان

با کسی که قصد مسخره

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امتحان کنم یکبار رک وراست ببینم چی میشه 

البته میگم؛ شاید هیچ تمایلی به بحث کردن نشون نداد! نباید انتظار حصول نتیجه‌ی خیلی سریع داشته باشید. تو اینجور مواقع خیلی خیلی نرم باید پیش برید تا کم کم اجازه بده نقدش کنید. اگر جلوش گستاخی کنید کلا فرصت از کف میره! ترجیحا یه نامه ی ادبی یا یک پیام ادبی و نقادانه تو فضای مجازی براش بفرستید و کاری کنید تا باور کنه اشتباه کرده. اونوقته که حتی اگر اقرار هم نکنه، پیش وجدان خودش سرافکنده خواهد بود... 😏 و شما هستید که ضربه ی کاری رو وارد کردید، جوری که دیگه به خودش اجازه نده غلط زیادی کنه😂😉

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
2728
2740
بابا کمتر ناراحت میشه ادم تا مثلا شوهر خواهرت باشه.

عاقاااااا هیچکس هیچکس هیچکس حق نداره حالت تورو انتخاب کنه تو تا نخوای کسی نمیتونه ناراحتت کنه من با این فلسفه زندگی میکنم خیلیم کم حرص میخورم😁🤚🏼

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
عاقاااااا هیچکس هیچکس هیچکس حق نداره حالت تورو انتخاب کنه تو تا نخوای کسی نمیتونه ناراحتت کنه من با ...

اره واقعا همچین ادمی سزاوار بدترینهاست. نباید 

ملاحظه شو کرد خوب میکنی مگ چقد زندگی میکنیم

ک‌بخایم واس این و اون حرص بخوریم.