2733
2734
ببین من تا دوهفته هر روز بدتر از دیروز میشدم  بعد دوهفته خوب شدم

خداروشکر خوب شدید

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل اینجاست که یه عده بی گناه هم در معرض خطر قرار میدن

میدونم گلم..تیکه بود

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728
ویتامین دی زیادیش ضرر داره حتی تو حالت عادی هم که ضعیف باشی و ویتامین دی بدنت خیلییی پایین باشه نها ...

من کلا قبلا ازمایش دادم ویتامین d بدنم کم بود دکتر گفت روزی یه دونه بخور. الان هم که کرونا دارم میخورم .

ولی درست میگی زیادیش ضرر داره

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

جاری من از اول کرونا باردار بود. از اون موقع بدون ماسک همش ول بود تو خیابون و مهمونی و اینور اونور. ده روز پیشم زایمان کرد. حتی یه بارم ماسک نزد.

برام سواله چرا همچین آدمایی نمی گیرن

ولی ما از نرس کرونا 9 ماهه موندیم خونه

الان خونه  قرنطینه اید علایمتون جیه  شوهر من ۴ روزه بویایی چشایی نداره

بله من هیچ جا نمیرم ولی خانواده همسرم از رو نمیرن هی میرن پیش هم که چی دلشون تنگ میشع من اول بدن درد شدید انگار کتک خوردم بعد سر دردو چشم درد طوری که حلقه چشمم درد میکرد بعد تب کردم بعد لرز اصلا گرم نمیشدم زیر اب داغ حمام میگفتم برو پکیج نگاه کن اب سرده بعد دل درد بعد گرمای زیاد طوری که میخواستم خفه شم بعد سر گیجه فشارم به شدت افتاده بود پایین بعد بوها رو نمیفهمیدم بعد هر چی می خوردم انگار علفه و کلا گرسنم نمیشد به ضعف میافتادم و بعد میخوردم جالبه مادرشوهرم میگفت چون تو ضعیفی بخاطر اونه

2738
من ویتامین دی زینک سی دیفین هیدرامین چرک خشک کن ازینرو با دوتا دارو برا تب و درد خوب نشدم هنوز انگار ...

تب جز اولین علائمتون بود؟ من هنوز تب ندارم فقط بدن درد و بویاییم از صبح تقریبا از دست دادم

من کلا قبلا ازمایش دادم ویتامین d بدنم کم بود دکتر گفت روزی یه دونه بخور. الان هم که کرونا دارم میخو ...

البته بستگی به دوزش هم داره که چقدره

شاید اونی که دکتر به شما داده خیلی دوزش پایین بوده

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
تب جز اولین علائمتون بود؟ من هنوز تب ندارم فقط بدن درد و بویاییم از صبح تقریبا از دست دادم

بدن دردو چشم درو سر درد بعد تبو لرز البته تبم ۳۸ و نیم بود خیلی باللا نبود ولی پسر دوسالم ۳۹و نیم شد داشتم سکته میکردم

بدن دردو چشم درو سر درد بعد تبو لرز البته تبم ۳۸ و نیم بود خیلی باللا نبود ولی پسر دوسالم ۳۹و نیم شد ...

وایی خدا روشکر که بچت خوب شده

عای حوصلم سریدع/

یکی ی تاپیک جرات حقیقتی چیزی بزنع خو/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

نی نی یار

ببند این تاپیکای بیصاحاب کرونا رو

ول کنید بابا

چقد رو اعصابیت همتون

اعصاب نذاشتین 

چیه هی تاپیک کرونا میزنید

امروز اینقد فوتی 

فردا اینقد؟؟؟؟؟ 

اینقد وحشت ندین لامصبا 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2706