2733
2739
با هرکس که میره مسافرت و کسایی که این کار رو ترویج میدن

اها😂خداروشکر

حوصله دعوا نداشتما

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان اون دستتون فان بود دیگع؟

کدوم پستم؟؟

همونی که اول ریم زدی که گفتم مگه مهمه فوقش میرن زیر خاک؟؟

نه متاسفانه حقیقت تلخ جامعه بود که فکر میکنن مرگ برای همسایه اس

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
کدوم پستم؟؟ همونی که اول ریم زدی که گفتم مگه مهمه فوقش میرن زیر خاک؟؟ نه متاسفانه حقیقت تلخ جامعه ...

الان شما این کار رو قبول دارید؟

پشیمون شی ا                
2731
الان شما این کار رو قبول دارید؟

مطمعنا نه

شما امشب اع۱اب ندارید و دنبال دعوایین

سعی میکنم جوابتون ندم 

بای

وا عزیز من😅

بخدا این برداشت داشتم

منم اعصابم داغونه شاید بخازر اونه

تامیک اخرم بخون اگر دوست داشتی ممنون

ریه ات هم درگیر بود؟ درد قفسه سینه و پشت کتف هم داشتی؟ اگه داشتی کی این دوتا درد افتاد؟

درد قفسه سینه داشتممم روز ۵ام فقط دوروز اینجوری بودم. من بدن درد خیلیییی شدید داشتم با بدنم کهیر زد زانو درد  دست درد 

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
2738