2733
2734
عنوان

چی میشه که پدرو مادرا انقدر خودخواه میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 128 پست
زنگ زدم مشاورم گفت که اگر قصد ب برگشدن باشه باید خانواده هارو بزارید کنار تا چندوقت  گفت اول ب ...

با همسرت بمون 

لطفا تصمیم درست بگیر 

قوی باش

فوقش چندماه ،پدرو مادرت قهر کنن بعد آشتی میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو اشکالی نداره.کمتر از ۶ ماه آشتی میکنین شاید بخاطر خودتن.ولی سعی کن عاقلانه بری

اره یکسال از هم خبرنداریم

البته قبل این یکسال کلی من گریه کردم که نرو کلی هم اون گریه کرد

ولی دیگه خانوادم گفتن باید قید مارو بزنی ما هم دیگه قطع رابطه کردیم

میریم مشاوره اگه دیدیم که میشهه ادامه لدیم عاقلانه ماهم ادامه میدیم

2728
ول کنین اونارو.هرکس مسئول کار و رفتار خودشه!اونا مشکل خودشونه.شما خودتونو ازار ندین.بچه که نیستن!

باید بریم مشاوره ببینیم که میتونیم مدیریت کنیم باهاشون در ارتباط نباسیم یه مدت اگر نه که نمیشه ادامه داد

2740
مشاورمم همین گفت

پس عمل کن بهش، ببین واسه جدایی همیشه وقت هست، چرا الان جدا بشید؟ نهایتش دو سال دیگه جدا میشید، اون موقع حداقل خودتون تصمیم گرفتید. بذار اگر قراره حتی اشتباه کنی، تصمیم خودت باشه. 

زندگیتو دوس داری دو دستی بچسپ . حتی اگر گفتن قطع رابطه کن با ما ، بعد چند وقت وقتی دیدن خوشبختی دوبا ...

مسئله اینه یکسال گذشته و نمیدونم چه اتفافاتی افتاده 

باوجود اون همه بی حرمتی و .... میشه اصلا درست کرد یا نه

نمیخوام احساسااتی فکر کنم

منم بارها ضربه خوردم از مامانم ولی خب چون میدونم خیلی دوسم داره و نگرانمه بخشیدمشون و عاشقشونم

چون فقط حس عذاب وجدان میدن 

ولی گاهی این دوست داشتناشون همه چیزو خراب میکنه

اگه شوهرت تورو میخواد برگرد مطمئن باش برگردی پیش مامان بابات بهتر نمیشه ک هیچ جهنمه 

اگه خواهر متاهل داشته باشی تا باشوهرش گرم بگیری میگن فلانه

هرجا بری بد نگات میکنن حتی اگه خیلی خودساخته باشی حتی دستت تو جیبت باشه

اگه یه مشکلی واس کسی پیش بیاد بخوای کمکش کنی میگن اگه بیل زن بودی چرا واس خودت بیل نزدی ینی قشنگ نابودی 

مطمئنی شوهرت میخوادت برو تا یه مدت با هیچ کدوم از خانواده ها تماس نگیرید تا خودشون بیان دنبالتون واس زندگیت بجنگ

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
خب جدا شو از خونوادت اینا فردا بهت زخم و کنایه و نیش میزنن پس فردا هم اجباری میدنت به یکی دیگه&nbs ...

اره میدونم

منتظرم دادگاه ببینمش بگم واقعا اگه دوسم داری منو زندگیتو بیا بریم مشاوره 

تا ببینیم چی میگه

2706