2703
2553
عنوان

چی میشه که پدرو مادرا انقدر خودخواه میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 128 پست
دیگه قرارع برای بار اخر بریم مشاور ببینیم که جدایی ب صلاحمونه یا ادامه دادن

به حرف دلت گوش بده اگه آدم خوبی بوده تو مدت زندگیتون از دستش نده.همیشه هم حق با بزرگترا نیست

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده من که گفتن اگه رفتی دیگه برای همیشه مارو فراموش کن این همون ادمی بود که خودشون انتخاب کردن

بالاجبار ازدواجتون دادن دیگه حق ندارن جداتون کنن

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2720
میدونم ولی وقتی تهدید میکنن  وقتی میبینی مریض هستن  نمیدونی دلت باید برای کی بسوزه اونا ...

لطفا اشتباه دخترعمه ی منو تکرار نکن و با شوهرت بمون 

باورکن طلاق بگیری پشیمون میشی و اوضاعت از اینم سختتر میشه

2714
میدونم ولی وقتی تهدید میکنن  وقتی میبینی مریض هستن  نمیدونی دلت باید برای کی بسوزه اونا ...

راست میگی خدایی ادم میمونه سر دو راهی

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست
اگر شوهرت آدم خوبیه اصلا رهاش نکن  حتی به قیمت ندیدن پدرو مادرت چون بعدا ضربه ی بزرگتری میخور ...

زنگ زدم مشاورم گفت که اگر قصد ب برگشدن باشه باید خانواده هارو بزارید کنار تا چندوقت 

گفت اول باید جدا شید تا اوناببینن که این جنگ واقعا تموم شده

خیلی سردرگمم

2706