2737
2734
عنوان

چی میشه که پدرو مادرا انقدر خودخواه میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 128 پست
خانواده من که گفتن اگه رفتی دیگه برای همیشه مارو فراموش کن این همون ادمی بود که خودشون انتخاب کردن

اگر شوهرت آدم خوبیه اصلا رهاش نکن 

حتی به قیمت ندیدن پدرو مادرت

چون بعدا ضربه ی بزرگتری میخوری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده من که گفتن اگه رفتی دیگه برای همیشه مارو فراموش کن این همون ادمی بود که خودشون انتخاب کردن

برو اشکالی نداره.کمتر از ۶ ماه آشتی میکنین

شاید بخاطر خودتن.ولی سعی کن عاقلانه بری

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
2731

شوهرتم کوتاه اومده و میخواد جداشه؟؟؟

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
چرا انقدر ضعیفید؟ ازدواج به اجبار جدایی هم به اجبار؟یا من اشتباه فهمیدم

اره دقیقاا همه چیز اجبار 

یادمه چقدر گریع کردم که من نمیخوام ازدواج کنم

الانم چقدر باید گریع کنم که نمیخوام جدا بشم

بحث اینه که حس عذاب وجدان میدن 

میدونم مشکل اینجاست که خانواده ها دارن با هم میجنگن بعد از یکسال

زندگیتو دوس داری دو دستی بچسپ . حتی اگر گفتن قطع رابطه کن با ما ، بعد چند وقت وقتی دیدن خوشبختی دوباره درست میشه همه چی عزیز جان. دلشون که سنگ نیس آشتی میکنن باهات

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
2738
اونا هم بعضی وقتا نمی‌دونن چه اتفاقی قراره بیفته ، منم یه نامزدی ناموفق داشتم متاسفانه.....

منم بارها ضربه خوردم از مامانم ولی خب چون میدونم خیلی دوسم داره و نگرانمه بخشیدمشون و عاشقشونم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

خب جدا شو از خونوادت

اینا فردا بهت زخم و کنایه و نیش میزنن

پس فردا هم اجباری میدنت به یکی دیگه 

خدا را گفته احترام ولی به موقع و بحق

خونه و کار دارین؟ اگه نیاز مالی ندارین کلا به خونواده گوش ندین

اره دقیقاا همه چیز اجبار  یادمه چقدر گریع کردم که من نمیخوام ازدواج کنم الانم چقدر باید گریع ...

میدونم میگن ما برات زحمت کشیدیم خیر و صلاحت رو میخوایم

اما خواهشا این بار کوتاه نیا 

تکلیفشون اینه که به عنوان دو تا ادم عاقل و بالغ به خواسته های خونواده هاشون نه بگن و اونطور که ...

میدونم

ولی وقتی تهدید میکنن 

وقتی میبینی مریض هستن 

نمیدونی دلت باید برای کی بسوزه اونا یاخودت

به حرفشون گوش ندین برین سر زندگیتون 

مامان دوست من با باباش چهل سال پیش مشکل شما رو داشتن پسره رفت جلوی در مدرسه و دختره رو برداشت و با هم رفتن یه شهر دیگه اتاق هتل گرفتن و کار تموم کردن و خانواده ها مجبور به قبولشون شدن

2706