2733
2734
نه اگه خانوادت پشتت باشن هيچم سخت نيست يكم قوي باش اگه زندگيتون بده ..اگه نميخوادت قوي باش و يكبار ...

من مطمئنم نمیخوام باهاش زندگی کنم دیگه. ولی طلاقم نمیده. چکارکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی تورو نمیخواد پس چرا ازدواج کرد از اول همین بوده؟

از اول

پنج ماه دختر بودم براش مهم نبود اخلاقش بده وسواس داره خانوادش باهام قطع رابطن

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
وای کاش شوهرمنم منو ول کنه پیرشدم دیگه. من نمیخوامش

چرا نميخواييش؟

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2728
تلاش کردی که زندگیتو سرو سامان بدی؟؟؟تلاشتو کردی که به تفاهم برسید؟؟؟اگه جوابت ارست و نشده که طلاق ا ...

تلاشمو کردم واقعا ولی..😔

خانوادم پشتمن اونم نمیخادم ولی من چون دوسش دارم بخاطر جدایی بعدش میترسم سخت باشه

عزیز یاد بگیر برا کسی تب کنی که برات بمیره نه کسی که تو رو می ایسته می گه نمی خوادتت .اینجا وابستگی معنی نداره .به نظر من شما اتفاقا وابسته هم نیستید .چون خیلی رابطتون سرده .پس خودت گول نزن با فکر وابسته بودن .اگه هیچ راهی برای درست کردن این زندگی وجود نداره برو دونبال زندگی خودت .نه اینکه کنار کسی بمونی که هیچ احساسی بهت نداره.

2738
دقیقا به چی این آدم وابسته ای؟نه محبتی نه توجهی!آخه باید یه چیزی ازش دیده باشی که نتونی ازش جدا شی؟غ ...

غرورم رو خورد کرد بخدا ولی نمیدونم چرا دوسش دارم کلا ادم ضعیفیم😭

بستگی داره منظورتون از تفاهم چی باشه؟

این که علاقه ای بهتون نداره و شما رو و خانوادتون رو نمیخواد، این جای تأمل داره.

ببین اگه نمیتونی این رفتاراشو تحمل کنی، اذیت میشی، چون هنوز بچه دار نشدین ، ازش جدا شو تا هم خودت راحت شی هم اون.

ولی اگه عاشقشی بهش وابسته ای، که بمون.

البته خیلی از ما وابسته نمبشیم، عادت میکنیم، که این یک احساس گذراست.

زندگی باید بر پایه ی عشق شکل بگیره و رابطه عاطفی باید دو طرفه باشه تا هر دو طرف به آرامش برسن، در غیر اینصورت دلیلی نداره این زندگی ادامه پیدا کنه.

حالا خدا رو شکر بچه دار نشدین، وگرنه روح و روان و آینده ی اونم خراب میشد

عزیز یاد بگیر برا کسی تب کنی که برات بمیره نه کسی که تو رو می ایسته می گه نمی خوادتت .اینجا وابستگی ...

فقط میترسم از شکست و پشیمونی بعدش

غرورم رو خورد کرد بخدا ولی نمیدونم چرا دوسش دارم کلا ادم ضعیفیم😭

برو خونه پدرت بزار بدونه که رو حرفت ایستادی بزار طعم از دست دادنت بکشه .شاید به خودش امد ولی اگه نیومد بدون بهترین کار کردی چون این ادم ارزش اینکه پاش بایستی نداره

2706