2737
2734
فقط متعجبم که دلیل ازدواجش باتو چی بوده 😑مغزم سوت کشید گفتی ۵ماه دختر بودی 😑

بخدا بعدشم ماهی شاید۳ بار ب زووور

اصن حس میکنم چندش و حال بهم زنم ک اینجوری میکنه

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الانم می گم بهت چرا دوسش داری اولا ک ما ادما اکثرمون رو کسی ک پسمون می زنه حساستر می شیم می خوام ثا ...

دقیقا درسته مخصوصا از تنهایی بعدش خیلی میترسم و حرف مردمم هست ک میدونم پشت سرم قراره زیاد بشه

اسی ازاول اینطوری بوده ؟مثلا تو عقد مادرش تورو انتخاب کرده منظورم سنتی بوده ؟

دوست بودیم ولی چون اون تهران بود و ما شهرستان همو ندیده بودیم روز خاستگاریم دوتامون پشیمون بودیم ولی دیر شده بود

دوست بودیم ولی چون اون تهران بود و ما شهرستان همو ندیده بودیم روز خاستگاریم دوتامون پشیمون بودیم ولی ...

یعنی بخاطر ظاهر پشیمون بودید ؟خیلی عجیبه اخه اونایی که دوستن واسه هم میمیرن 😥

خدایا داده ونداده ات راشکر
2740
غرورم رو خورد کرد بخدا ولی نمیدونم چرا دوسش دارم کلا ادم ضعیفیم😭

دوسش نداری وابسته ای،یه بار برای همیشه ضعف بزار کنار و درست تصمیم بگیر،یه وقتی به خودت میای که عمر و جوونی و اعصابی برات نمونده

آخه دختر مگه عقل نداری از خودت پرسیدی چرا دوسش داری ؟تورو نمیخواد باهاش تفاهم نداری  ازت بچه نمیخواد پس به چیش دلتو خوش کردی کسی رو دوس داشته باش که واقعا بهت اهمیت میده .از یه طرف از حرفات فکر میکنم که اون اونقدر مطمین که تو ازش طلاق نمی گیری داره  اذیتت میکنه ببین گلم اگه واقعا بهت علاقه داشته باشه نمیذاره طلاق بگیری تویه بار امتحان کن ببین چی میشه

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
غرورم رو خورد کرد بخدا ولی نمیدونم چرا دوسش دارم کلا ادم ضعیفیم😭

دوسش نداری وابسته ای،یه بار برای همیشه ضعف بزار کنار و درست تصمیم بگیر،یه وقتی به خودت میای که عمر و جوونی و اعصابی برات نمونده