2733
2739
چون چند بار گفتم طلاق میخام ولی بخاطر وابستگیم نتونستم

عزیزم قبل از تصمیم گرفتن واسه طلاق برید پیش مشاور چند جلسه با هم برید. ببینید اصلا مشکل چیه و از کجا نشات گرفت و اگه به راه حلی نرسیدید اون وقت اقدام به جدایی کنید. اونجوری حداقل پیش خودت خیالت راحته که واسه حفظ زندگیتون جنگیدی

وابستگیها هم همیشه خوب نیستن و میتونن به شخص صدمه جبران ناپذیری بزنن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بستگی داره منظورتون از تفاهم چی باشه؟ این که علاقه ای بهتون نداره و شما رو و خانوادتون رو نمیخواد، ...

ببین عشق وعلاقه ای نیس بینمون اونم خانوادمو نمیخاد میگم طلاق میخام نمیگ بمون کلا مشکل زیاد دارم باهاش تو تاپیکام هست

ولی من دوسش دارم نمیدونم شایدم عادته ولی این حس داره عذابم میده

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
فقط میترسم از شکست و پشیمونی بعدش

ببخشید الان یعنی شما شکست نخوردی .الان پس تو چه حالتی هستی .من نمی گم طلاق اتفاقا مخالف طلاقم من می گم وقتی همه کار کردی وهمه راه ها رو رفتی ونتیجه ندیدی دیگه وقت رها کردن این زندگی .وقت به ارامش رسیدن وشروع کردن یه زندگی جدید وقتی هم خانوادت پشتتن چه بهتر

2740
ببین عشق وعلاقه ای نیس بینمون اونم خانوادمو نمیخاد میگم طلاق میخام نمیگ بمون کلا مشکل زیاد دارم باها ...

نه. جداشو خودتو خلاص کن از دستش.

حالا جوونی، سنی نداری.

میتونی دوباره عاشق بشی گلم.

غرورم رو خورد کرد بخدا ولی نمیدونم چرا دوسش دارم کلا ادم ضعیفیم😭

الانم می گم بهت چرا دوسش داری

اولا ک ما ادما اکثرمون رو کسی ک پسمون می زنه حساستر می شیم می خوام ثابت کنیم خودمونو

دومین دلیل ترس از اینکه تنها بمونیم کسی دیگه سمتمون نیاذ 

سومین دلیل اعتماد ب نفس پایین خودمون

چهارمیش راضی نبودن از ظاهر و قیافمون

اینا دسته های کلی هستن بازم هست ولی اصلیاش ایناس

اگه مشکل از اونه ک می گی وسواس ذاره پس الکی عمرتو ب پاش نریز چون تو رو هم مریض می کنه

2706