2737
2739
عنوان

تاحالا بچهاتون چیزای عجیبی گفتن؟؟که بترسید!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6606 بازدید | 289 پست
واااای به امام حسین منم بعضی کارا بعضی چیزا بعضی جاها که بار اولمه میرم قبلا دیدم حتی بارها به همهدگ ...

وای اره برامنم خیلی پیش اومده این ی وقتایی میترسم😥😥😥😥

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من تو اینستا نخوندم تو چند قسمت مستند دیدم که دانشمندا بررسی میکردن شواهدشو تو گوگل سرچ کنی هست ...

داشتن این اطلاعات میتونه از راه های دیگه ی ماورائی باشه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2731
من آخرش هم نفهمیدم که چرا اسلام رد میکنه  کدوم آیه قرآن به این موضوع اشاره داره ؟

چون اگه تناسخ باشه و انسان مدام زندگی کنه بهشت وجهنم ،جزا وپاداش و....معاد وهمش دیگه وجود نداره و...

دنیام دخترم
داشتن این اطلاعات میتونه از راه های دیگه ی ماورائی باشه

برای همینه که میگم تناسخ در حد فرضیه ست دیگه..ولی خب قابل رد کردنم نیست 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
برای همینه که میگم تناسخ در حد فرضیه ست دیگه..ولی خب قابل رد کردنم نیست 

تناسخ وجود نداره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738

هر آدمی فقط یه بار تو دنیا زندگی میکنه و این در قرآن اومده. بعد از مردن باید بریم و اونجا جواب کارامون رو بدیم، بعد اگه به قول شما آدم چندبار زندگی کنه بعد تکلیف کارهایی که تو زندگی قبلیش میشه چیه؟؟؟؟

کسانی که مردن و رفتن جهنم از خدا می خوان که یه فرصت دوباره بهشون بده و یه بار دیگه تو دنیا زندگی کنن و خدا هم میگه "هرگز!"

یعنی صحنه هایی که انگار قبلا دیده بودی و برات آشناس ولی دانشمندا هنوز توجیهی براش پیدا نکردن  ...

فک کنم برای همه ادمها پیش میاد

همه این تجربه رو دارن تقریبا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من از بچگیم یه خاطره داره

تو یه حالت محو و مه آلود حس میکنم که توی حیاط خونه ی مامان بزرگم یه درخت انجیر هست و انگار من دارم از حیاط رد میشم و به این درخت نگاه میکنم

اینو وقتی 7 8 سالم بود برای مامانم اینا تعریف کردم

مامانم تعجب کرد گفت اون درخت با این مشخصات رو وقتی که تو رو حامله بودم قطع کردیم!

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706