2733
2739

من ک تا قبل ازدواج یه‌دردهایی سراغم میومد  در حد بیهوشی   و بالا میاوردم  بعد ازدواج کم شد دردم بعد زایمانم کلا بی درد شد میاد میره. ولی اون حس بد پریودی همیشه هست 

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مرسی قدیما ژلوفن میخوردم گفتن بعده شیاف بذار از شیافم خیلی خوشو نمیاد😂

🤣منم اصلا تاحالا شیاف نزاشتم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
مث منی😪😔 من از چند وقت قبلش درد دارم روزای اول هم ک نگووووو  از پریودی متنفرمممم😬😬

منم بعضی از دوستام میگن ما پریود ک میشیم اصلا حالیمون نمیشه حالا ما انقد دلم میخاد درد نداشته باشم برعکس هم ۲رور اول کامل افتادم دراز

دردایی ک من دارم فک کنم از اونم بدتره😩😖

مجردی؟ من یادمه یه زمانی از درد فرش و چنگ میزدم و گریه میکردم مادرم برام کاچی درست میکرد و جوشونده رازیانه یه مقدار بهترم میکرد

این نیز بگذرد...                                   
مجردی؟ من یادمه یه زمانی از درد فرش و چنگ میزدم و گریه میکردم مادرم برام کاچی درست میکرد و جوشونده ر ...

اره مجردم 

ولی هیچ چیزی اثر نداره من چند روز اول همش جیغ و گریه و ایناس بابام هم میفهمه😑

منم بعضی از دوستام میگن ما پریود ک میشیم اصلا حالیمون نمیشه حالا ما انقد دلم میخاد درد نداشته باشم ب ...

من که از یک هفته قبل اعلام ورود میکنه دردا شروع میشه ولی خفیف در حد تیر کشیدن بعدشم که دبگه افتضاح ... شوهرم میگه هیچکس اینجوری نیس تو فقط عجیب غریبی چون تو خونشون ندیده کسی درد بکشه🤦‍♀️🤦‍♀️🥴🥴

2706