2737
2739
عنوان

😐زودی بیاید ببینم با سیاست ها خونه دار و بچه دار😅

| مشاهده متن کامل بحث + 2638 بازدید | 151 پست

بچم خنگه

شایدم خودشو میزنه به خنگی

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
وای چ باحال قول میدید 😐😂 اینجوری هم خوبه ولی ما همیشه برنامه داریم 😅 چ باشم چ پریود نباشم 😐 الان ...

اره ماهم ولی دو هفتس اعصابم برا مرگ یکی عزیزان داغون بود بعدشم پریود شدم انقد التماس میکنه

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
وای من پسرم خداروشکر زود میخوابع

خداروشکر😍😜

ولی من منظورم ازبچه نامزدم بود😂😂😂😂

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
اره ماهم ولی دو هفتس اعصابم برا مرگ یکی عزیزان داغون بود بعدشم پریود شدم انقد التماس میکنه

اوخی خدا برا هم نگهتون داره خیلی دلم می‌خواد همسرم التماس کنه ولی متاسفانه همیشه ب زور انجام میده من نخوام یا همیشه هم میخوام خلاصه ن التماسی ن انتظاری😐🥱😑😅

2738
خودت دست ب کار شو 😅

انقد من دست به کارشدم خسته شدم دیگه

چقد اخه😂😂😂

اوخی خدا برا هم نگهتون داره خیلی دلم می‌خواد همسرم التماس کنه ولی متاسفانه همیشه ب زور انجام میده من ...

من مقاومت میکنم واس همین هی پسش میزنم نکن برو اعصابش خورد میشه

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
2706