2752
2734
عنوان

😐زودی بیاید ببینم با سیاست ها خونه دار و بچه دار😅

| مشاهده متن کامل بحث + 2639 بازدید | 151 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مقاومت میکنم واس همین هی پسش میزنم نکن برو اعصابش خورد میشه

خوبه صبوره  همسرم غیر قابل پیشینیه و این حرکتشو دوست دارم نمیدونم اگ بگم نه با چه صحنه ای روبرو میشم فقط باید الزایمر بگیرم بعدش تا یادم بره 😐😂😂

مردها خوششون میاد نگو خسته شد استفاده کن 😐😂😋

باید برم خونشون التماس که بیا پیش من بخواب بعد به زور به قلمروام وارد شم

خیلی مراحل پیچیده ای داره😂😂😂

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2706