2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همیشه دوست داشتم شوهرم از این سیدایی ک چهارشونه هستن و سفیدن با ریش مشکی باشه😁😁😁😁 ولی شوهرم ...

ای بابا از بیچاره ایراد نگیر😂😂😂 شوهر منم مذهبیه ولی خشکه نیست تیپشو میزنه موهاشو دور سفید میزنع شلوار های لی تنگ هم میپوشه ولی خیلی رفتارش سنگینه اصلا تو صورت زنی نگاه نمیکنه برای همین بعد یه مدت که همه ازش تعریف می‌کردن از پاکی قبولش کردم

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩
2731
واقعا تند و تیزاشون رو فقط سیدای خودشون میتونن تحمل کنن اونایی ک خوبن واقعا انگار خدا شخصا نشسته چن ...

دیدم عوض شد اصن عاخه من هرچی سید دیدم تو دور برم خیلی مهربونه و ناز بودن تا حالا ندیدم عصبانی بشن البته قطعا اونا هم آدم هستن و ناراحت و عصبانی میشم ولی انگار که خیلی خوب باشن و نخوان کسی رو ناراحت کنن

2740
دیدم عوض شد اصن عاخه من هرچی سید دیدم تو دور برم خیلی مهربونه و ناز بودن تا حالا ندیدم عصبانی بشن ال ...

اره میگم اونایی ک خوبن شدیدا خوبن یعنی ی چی میگم ی چی میشنوی 

اونایی ام ک تندن قشنگ تو یه جلسه میفهمی از طرز حرف زدنشون

با چه خانواده باحالی وصلت کردیااا سید اندر سید 

شجره نامشون به امام حسین می خوره... خواهرم رو جد شوهرم شفا داد.. خواهرم دور جون همه نی نی سایتیها... سرطان خون داره، سه ماه اولش نمیدونست که سرطان داره و ما همه میدونستیم براش نظر کردیم همش ذکر می گفتیم.. قرار بود ما ها برای پیوند مغز استخوان ازمایش بدیم و بعدش خواهر شیمی درمانیش رو شروع کنه.. بعد خواهرم  خواب دید که شوهر من اومده تو خوابش و بهش گفته بیا (فلانی) منظورم اسم خواهرمه.. بیا تمام صفحه های دفترچه بیمت رو مهر زدم.. بعد از خواب خواهرم جواب ازمایش های خواهرم میاد که ن نیاز به پیوند مغز استخوان داره و ن نیاز به شیمی درمانی فقط باید دو تا قرص تا اخر عمرش بخوره.. الان تقریبا 10 سال از مریضیش گذشته اصلا خدا رو شکر هیج کس باور نداره خواهرم سرطان داره هیچیش نیست... 

من سیدارودوست دارم انگار نورهای جدشونن ک روزمین پخش شدن مخصوصا پیراشون

حالا همشونم خوب نیستن من خودم عادی ام اشتباه هم تو زندگیم کردم مثل بقیه آدم های عادی ولی واقعیتش یه موقعایی فکر میکنم شوهرم پیغمبره از اینکه همه چی می‌دونه همه رو آگاهه دل نمیشکنه خطا نمیکنه مهربونه نمازا سر وقت اول وقت روزه همشو میگیره ولی من برعکسش نماز نمیخوندم از اول 😖

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩

میگم الان که بحث داغه میگن دعای دسته جمعی سریع اجابت میشه 

دسته جمعی دعا کنید به سید ناز مهربون خوش اخلاق پیدا شه منو بکیره😬

ازون تند ها که میگین هم نباشه 

مدیونین فکر کنین دنبال شوهرماااا

شجره نامشون به امام حسین می خوره... خواهرم رو جد شوهرم شفا داد.. خواهرم دور جون همه نی نی سایتیها... ...

این جور که معلومه دعای همسرتون میگیره ها 

قدرشو بدونین 

خوشبخت بشین😍

و التماس دعا بگید برای منم دعا. کنه

2706